Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is hagyjam abba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hagyjam abba az ismerkedést olyan nővel, aki barátzónába tett már pasit?

Figyelt kérdés

Internetről ismerkedek egy nővel. Megtudtam róla hogy volt hogy barátzónába tette a pasit, tehát minden jó volt stb, de nem érezte azt...nem volt kémia

Mivel én nagyon sokszor kerültem ilyen zónába, ezért nem is akarok találkozni vele, mert semmi kedvem megint barátzónába kerülni. Ugye hogy nagy eséllyel én is ott végezni, tehát csak sérülnék.


2015. okt. 28. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha növesztesz egy kis dákót, és NYOMULSZ IS, nem csak beszélgetsz semleges témákról, ha tetszel neki ha nem, nem fog oda rakni. Nyilván ha nem, akkor oda akar majd rakni, de ebben az esetben ki kell húzni belőlük egy korrekt választ/ebben az esetben meg hagyni is kell a francba. A barát zóna = kiherél a csaj (legalábbis számára neked sose lesz himbi limbid, csak egy kis pincsi kutya vagy, ebbe a pozícióba meg egy épp kéz láb férfi sose akar kerülni, ha céltudatos.)
2015. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
Korábban már szakítottam pasival, akkor nem jönnél velem össze, mert tuti, hogy veled is szakítani fogok? Ugyan már. Ha a neten egyértelműen a tudtára adtad, hogy mik a szándékaid, ezek tudatában találkozik veled, amiről egyértelműen tudni lehet, hogy az egy randi, akkor már eleve megúsztad a barátzónát, max megmondja, hogy bocsesz, élőben mégsem érzi azt, amit keres. Ez esetben meg te szépen megmondhatod neki, hogy köszönöd az eddigi idejét, a viszont látásra, tehát nem hagysz neki teret a barátkozásra. Ennyi a titka, barátzónába csak azok kerülnek, akik barátkoznak, aki tökösen megmondja, mi a szándéka és nem óvatoskodik, az nem kerül oda, max kikosarazódik, de hát ez az élet rendje, nem kellhet mindenki mindenkinek.
2015. okt. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Exem pl. sose tett senkit barátzónába, engem is elfogadott, három éves gyönyörű kapcsolat lett belőle.

Talán a változás helyett, (ahogy mondtad) nem jobb ha ilyen nővel befejezem az ismerkedést és keresek inkább olyan típusú nőt, mint az exem?

2015. okt. 28. 09:52
 4/11 anonim ***** válasza:
ne kombináld túl... nem olyat kell keresned mint az exed, találkozz a csajjal, nyomulj rá, igen vagy nem, ha nem jöhet a következő, hello
2015. okt. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
100%
Most őszintén? Nem bántásképp, de sztem barátzónába csak azt lehet rakni, aki hagyja magát. Ha érzed h oda tenne, a sarkadra állsz és megmondod neki h neked ez nem pálya és nem szeretnél ebben részt venni. Én spec megérteném. Nincs értelme úgy semmilyen emberi kapcsolatot fenntartani, ami az egyiknek gyakorlatilag csak a szenvedésről szól.
2015. okt. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kudarc miatt kérdezem ezt, nyilván nem tenne barátzónába, mert nem hagynám magam, csak a tudat, hogy esetleg megint oda tenne, az a rossz érzés és csalódás amit nem akarok.
2015. okt. 28. 10:16
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha minden nőt kizársz, aki tett már barátzónába valakit, akkor jobban teszed ha felkészülsz a cölibátusra.
2015. okt. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó: :DDDDDDDDDDDD pontot raktál a történet végére!
2015. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
+ ha eddig nem rakott senkit NETÁN TÁN, akkor még elkezdheti veled a szériát, szóval nyugi! sok sikert
2015. okt. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
7. Ha már egyet találtam, akkor már van több is... :)
2015. okt. 28. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!