Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Utaznátok 7850 kilométert egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utaznátok 7850 kilométert egy randi kedvéért?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal neten, elég jól kijövünk, csak az a gond, h az USA-ban Minnesotában lakik Minneapolisban. Azt írta, h szívesen találkozna velem, és , h nem látogatom e meg, meginna velem egy kávét. Szerintetek elutazzak? Max egy hétre tudnék menni, mert utána elég sok dolgom lesz itthon, aztán ő is eljönne Magyarországra, de majd csak karácsony után, december végén tud elszabadulni.

2015. nov. 22. 18:55
1 2
 1/16 opened paradise ***** válasza:
89%

Biztos,hogy lány?

Sok kamureg kezdődött így...

Aztán vese nélkül ébredsz,vagy egy pincében.


Amúgy nem. Ahhoz nagyon olyan lány kéne.

2015. nov. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő csak egy kávét inna meg veled,te meg egy hétre mennél :d
2015. nov. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
NEM!
2015. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A maximum eddig 40 km volt,de azt is bánom kicsit.
2015. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
az van 10 ezer kilométer is, meg egy kávéért nem éri meg, csak, ha dugtok is, mint a nyulak, én elmennék, ha tudnám, hogy dugni akar velem, mert még szűz vagyok, de azért, hogy találkozzunk szex nélkül, na azért nem, nem szeretek sokat utazni, az utazás fárasztó és költséges, nem való az nekem
2015. nov. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, h a vesém kéne neki, ha csak vese kéne, azt Minnesotában is tudna szerezni, nem világ másik végéről keresne alanyokat.


Amúgy sok kalandba belevágtam már, és nem mindegyikből jöttem ki jól, de én szeretem az izgalmakat, szóval simán lehet, h elutazom.

2015. nov. 22. 19:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Vegulis egy kv meger annyi penzt h kiutazz meg vissza. De minek kerdezed ha ugyis kimesz? Skypeon beszeltetek mar? Kepcsere megvolt?
2015. nov. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg éri :D van rá valód meny és próbáld meg lehet ö a nagy ö az életedben és ha nem próbálod meg akkor nem tudod miről is maradhatsz le
2015. nov. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
szerintem menj és hogyha nem jön össze, akkor fogd fel vakációnak az egészet, láss világot és akkor csak jó élményekkel térhetsz haza
2015. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem elmész és egy hét múlva már hűtőtáskában lesznek a veséid egy panamai garázsban :D
2015. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!