Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek? Légyszives normális válaszokat.

Figyelt kérdés
Azt hiszem beleszerettem az alkalmi partnerembe,és nem tudom fojtassam-e ezt vele vagy mit tegyek? A lényeg ennyi.Akit esetleg érdekelne több körülmény pl kor,vagy a szexen kivül hogy milyen a kapcsolatunk stb vagy valami az irjon privit mert ide nem irnám le bizonyos okokból.

2014. jan. 17. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
írj te!
2014. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Engem érdekel.
2014. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 LazyJones ***** válasza:
Ha te nem tudod, aki benne vagy, honnan tudná bárki más, aki ennyit olvasott csak az egészről? Neked kell(ene) tudni, hogy mit érzel, mit vársz, mit tudsz nyújtani, és mennyit akarsz kockáztatni...
2014. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hogy mit érzek már leirtam,ezt hogy mit tudok nyújtani nem értem mire gondolsz ezzel,nyilván kapcsolatot szeretnék,de azért gondolkozom hogy mi legyen,mert mi van ha utólag jövök rá hogy ez is jobb volt mint a semmi.Hogy mennyit kockáztatnék az attól függ hogy miért kéne.Ha arra gondolsz,hogy mondjam el hogy szeretem,gondolkoztam rajta,de nem igazán hiszem hogy ő is szeret.
2014. jan. 17. 22:46
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
érdekelt volna, de a privi túl maczerás...
2014. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 LazyJones ***** válasza:
Arra céloztam, hogy nyilván te tudod, hogy milyen korlátai vannak a kapcsolatotoknak. Ha neked az is elég, ami most van, és nagyobb esélyt látsz arra, hogy egy esetleges vallomással még rosszabb lehet, akkor csináld a mostanit tovább. Ha van rá esély, hogy esetleg viszonozhatja az érzéseidet, akkor állj elő vele. Ha gondolod, írd meg priviben a konkrét helyzetet, hátha az többet mond, de igazából neked kell érezned, hogy mennyi sansza van a dolognak. Ismeretlenként senki nem fog tudni normális választ adni szerintem.
2014. jan. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 LazyJones ***** válasza:
A mit tudsz nyújtani pedig arra vonatkozott, hogy ha pl az a gond, hogy túl nagy a korkülönbség, távolság, akkor hogy végig gondolod, hogy mennyire tudod te megadni neki azt, ami egy párkapcsolatba kell (érzelmileg, testileg), mennyire tudja ő megadni neked, stb. Ha pl egy kötetlen valaki, akinek szüksége van arra, hogy több partnere is legyen, állandóan hódítson, akkor nyilván nem akar belemászni egy monogám, kizárólagos kapcsolatba, ha neki családja van, valószínűleg nem akarná feladni egy szimpla testi viszony miatt, ilyesmi.
2014. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A korkülönbség nem kevés köztünk,de ez nem igazán okoz gondot,és normális kapcsolatban sem valószinü hogy okozna,mert tudom hogy volt már ilyen nagy korkülönbséggel barátnője.Hogy érzelmileg mit vár egy kapcsolatban arról nem beszéltünk még,mert ugye nem olyan a viszonyunk,szóval nem tudom hogy megtudnám-e neki adni amit kéne,de ami egy "alap"kapcsolatba kell azt megtudnám.Ő megtudná adni nekem,ha akarná,szóval ha szeretne,mert azt tudom róla hogy akikkel előttem volt (komoly)kapcsolata,mindent megadott nekik amit én is várnék egy kapcsolatban.Egyébként nem ilyen hogy szüksége lenne arra hogy több partnere legyen,és nincs családja,párja sem.
2014. jan. 18. 16:12
 9/11 LazyJones ***** válasza:
Akkor meg egy dolog van, amit nem értek: miért ne lenne benne?
2014. jan. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is volt egy szexkapcsolatom, nagyon kedves, normális volt a srác. Jól megvoltunk.

Aztán kiderült, miket mondott a hátam mögött. Teljesen ledöbbentem, a haverjainak beállította magát úgy, hogy milyen f.s za gyerek. Közben mikor velem volt, bármit megtett volna nekem... Szóval ennyit róla.

Remélem a tiéd jobb. nagyon félreismertem..

2014. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!