Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy így látom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy így látom a dolgot? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 évet jártam egy lánnyal, első szerelem volt az életemben, én is neki, fél éve azonban szakítottam vele, amit nagyon bánok, még így is hogy nekem barátnőm van. Azonban ma összefutottam vele meg az új párjával, akiről kiderült hogy a haverom. Nem ilyen közeli legjobb barát, de mégis sz*rul esett. Én rontottam el a dolgokat, fcebookon letiltott, mondták is hogy új párja van, de nem gondoltam volna hogy a haverom. Rossz bele gondolni hogy a haverom csókolgatja, stb... Ha egy számomra teljesen ismeretlen fiúval járna, valahogy könnyebb lenne elfogadnom. Szerintetek normális hogy így látom a dolgokat?

20/F


2014. jan. 25. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez normális dolog.

Valahogy az emberek többsége így van ezzel.

2014. jan. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sztem normális :d
2014. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az érzést féltékenységnek hívják.
2014. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs ezzel semmi baj, én az exem egyik ismerősével jöttem össze, de a két pasi eddig nem is nagyon beszélt egymással. amikor az exem megtudta, hogy randizgatunk /még semmi nem történt köztünk/, egyfolytában hívogatta a pasimat, hogy fussanak össze, milyen régen beszéltek. ezzel nem is lett volna baj, de utána elkezdett hazudozni a páromnak, hogy még mindig együtt vagyok vele, ne találkozzon velem a párom többet stb. gondolván, hogy majd összeugraszt minket. na EZT NE csináld. de normális, hogy zavar picit.
2014. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!