Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csakis a tini lányok szeretik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakis a tini lányok szeretik a vékony, izmok hiányában szenvedő kicsit lányosabb arcú fiúkat?

Figyelt kérdés

Én nem tartozom se a lányok, se a hát sok néven nevezik őket, de maradjunk a vékony izomtalannál, szóval közéjük se.

CSak érdekelne, mert akárhány nővel beszéltem egyik se akarna elvileg ilyet, de tini csajok mellett sokszor látni ilyet.


2015. jan. 16. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a tinik, és az éretlen fiatalkorúak.
2015. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy a tini fiúk is, meg akik agyi szinten ott vannak
2015. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Én is azt hittem, hogy soha nem tűrnék meg magam mellett egy vékony pasit, de az élet közbeszólt. :)

Mindig is izmos, nagydarab barátaim voltak (vízilabdázó, súlyemelő, stb) és egyszer csak megismerkedtem egy nagyon kedves,okos vékony férfivel és évek óta együtt vagyunk. Lassan házasság lesz belőle, pedig azt hittem, hogy nem is az esetem.

2015. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15éves vagyok és egyátalán nem tetszenek,sőt nem is nézegetek korombeli fiúkat:)
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!