Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Teljesen ismeretlen nőkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ismeretlen nőkkel való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Úgy hogy ne nézzenek hülyének.

A könnyű nőcskéket feltudom szedni, akik csak 1 éccakás kalandot akarnak, de engem ilyen nem érdekel. KOmoly kapcsolatot szeretnék, oda is merek menni idegen lányokhoz, de vagy hülyének néznek vagy valami ilyesmi.


2015. nov. 24. 20:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem jó ha úgy érzi egy lány, hogy nyomulsz. Pláne neki is lehet rossz napja, barátja és egyebek..

Azt javaslom, hogy próbálj meg beszélgetős oldalakra regisztrálni- mert ott a nagy része nyitott az ismerkedésre- komoly kapcsolatra is akár. Kép alapján látod, hogy mégis mire számíts és ha úgy döntötök találkoztok és mégsem vagytok szimpatikusak egymásnak na bumm- beszélgettetek egy jót.

2015. nov. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Møndjuk ha øtt allsz egy csaj mellett, akkør ejts ki a kezedbøl valamit(pl. egy mappat, ami tele van papirøkkal), es hatha segit øsszeszedni. Aztan halabøl meghivhatod valamire.
2015. nov. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És az nem jó, ha szemezek vele, utána mikor egyedül van, akkor mondom neki: "Szia. Észrevettem milyen szép a szemed mikor szemeztem veled és nagyon csinos is vagy. Nem ismerjük egymást, de szeretnélek megismerni. Meghívhatlak valamire? :)"


A ismeretlen nem teljesen ismeretlen mégsem, a nevét tudom, talán-talán ő is az enyémet(fészbúk). Viszont ennél többet nem tudok róluk, de van hogy semmit sem.


Szerintetek ez gáz? Sokan mondják nagyon gáz, hogy ezt csinálom...De olyanok mondják akik 26 évesen szüzek, bár én fiatalabb vagyok, de volt már barátnőm.

2015. nov. 24. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a szøveg tul køzhelyes, tul altalanos, tul sablon, tul direkt, ennyibøl kb. az jøn le neki, h csak dugni akarsz vele.
2015. nov. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!