Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is utasított már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is utasított már el nő társkeresőn?

Figyelt kérdés
Félénk pasi 30 éves pasi vagyok. Eddig nem volt senkim mert nagyon visszahùzódo pasi vagyok. Végre rászántam magam hogy lépjek ezért regisztráltam egy oldalra. Hát a lakókörnyezetembe keresgéltem de csak 2 lányt láttam akivel el tudnám képzelni jó lehet válogatok. Az egyik vissza se írt a másik meg írta hogy bocsi nem vagy az esetem. Teljesen kész vagyok szerintem hiába regisztráltam ilyen Oldalra
2015. nov. 25. 13:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Engem spec. még nem utasítottak el a csajok :)
2015. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
14 évesen az ember könnyen beszél, mi? :P
2015. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
34%
Bocs, de mit vársz? Leviszed a szemetet, és odamegy hozzád egy milliárdos bombanő, aki szűz, de ki van éhezve, és közli, hogy te vagy az élete értelme? Aki visszaírt, legalább leszögezte a tényt. A netes társkeresőkön egy nőt annyian zaklatás érhet, hogy már a fáradtságot se veszik, hogy írjanak. Sorry, ilyen az élet. Amúgy meg a társkeresés is tiszta marketing, ahol az előnyöket kell eladni. Ha ronda is vagy, de van stílusod, bejöhetsz egyeseknek. Jó dumával/humorral másoknak. Próbálj a tömegből valahogy kiemelkedni, és ne csak azt várd, hogy a sült galamb a szádba repüljön.
2015. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

99-en fognak elutasítani, mire majd egy nem :-P

De ezen lehet javítani ... Tanulj meg társkeresőzni ;-) Ja és ne legyél félénk :-D

Én kb. 3-4 év után tudtam olyan adatlapot írni, hogy a csajok írtak rám maguktól ;-)

2015. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Társkeresőn is, és a való életben is, összesen 1013 visszautasítást kaptam, pozitív választ, vagy akár valami csekély pozitív jelet azonban soha. Csak azért, mert hiába nem vagyok félénk, de alacsony vagyok és ocsmány, és emiatt minden nő undorodik tőlem. 29 évesen még egy randim sem volt.
2015. nov. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Ezt az alacsony, ocsmányat nem lehet innen kitiltani? Marha unalmas, hogy minden második kérdéshez kiírja a hülyeségeit :-(
2015. nov. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
Tehát neked összesen 2 nő felelt meg a felhozatalból, de elvárnád, hogy annak a kettőnek pont te felelj meg. Logikus...
2015. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Most töröld Magad, ebben a pillanatban. Bárhol máshol jobban az esélyeid, mint netes társkeresőn.
2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
"Hát a lakókörnyezetembe keresgéltem de csak 2 lányt láttam akivel el tudnám képzelni jó lehet válogatok." - Mennyiből? Miért nem volt jó a többi?
2015. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9es hát nem A fővárosba lakok leszukitettem a kört és kb 80 lány maradt akik aktívak is voltak. Hát nem tetszettek kell nekem egy aranyos kisugárzás hogy kelljen a nő
2015. nov. 25. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!