Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Titeket is utasított már el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is utasított már el nő társkeresőn?

Figyelt kérdés
Félénk pasi 30 éves pasi vagyok. Eddig nem volt senkim mert nagyon visszahùzódo pasi vagyok. Végre rászántam magam hogy lépjek ezért regisztráltam egy oldalra. Hát a lakókörnyezetembe keresgéltem de csak 2 lányt láttam akivel el tudnám képzelni jó lehet válogatok. Az egyik vissza se írt a másik meg írta hogy bocsi nem vagy az esetem. Teljesen kész vagyok szerintem hiába regisztráltam ilyen Oldalra
2015. nov. 25. 13:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekik meg nem a te kisugárzásod kell, hanem valami más, ami meg benned nincs meg. 2 lány a 80-ból, a többi 78-nak meg lehet, hogy bejönnél.
2015. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező...:D ezen látszik, hogy a pasiknak milyen nehéz dolga van.

Ha meg minden nőnek írt volna, akkor meg az lenne a baj, hogy neki bárki jó, röptében a legyet is, mindegy csak punci legyen blablabla.... Most, hogy meg kiválasztotta a neki szimpatikusokat, és csak kettő maradt, az a baj...:D

2015. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
19%
Költözzetek Kínába, ott annyira hiány a pasi, hogy vannak olyan városok, ahol elfogadott, hogy egy pasit eltartson a 4-5 nője
2015. nov. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem baj, hogy csak 2 maradt, de ennek a 2-nek pont nem ő jön be, és 2 elutasítás után már jön nyafogni, hogy hiába regisztrált... :-)
2015. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
# 12: nem az a baj, válogasson csak, az teljesen jogos. De ez olyan, mintha az utcán odamenne valakihez, rámutatna, hogy "te kellesz!" és elvárná, hogy a nő azonnal essen szerelembe, mert neki bejön a csaj... hát ez nagyon nem működik.
2015. nov. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
HÁT PEDIG ÍGY kéne lennie,amelyik kell nekem és szeretem,az szeressen :)
2015. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
62%

Az lenne az ideális, és egy Disney rajzfilmben ez működik is. :-) De a valóságban inkább olyan, mint a sorsjegyek. Csak 1-2 van, ami nagyobb nyereményt tartalmaz, te veszel a sokezer közül 2db-ot, és kikiáltod, hogy csalás, mert talán még a sorsjegy árát sem nyered vissza, pedig lehet, hogy pont a 3. sorsjegyen van a millió, csak te pont nem azt húztad. És persze benne van az is, hogy nem abban a lottózóban van a nyerő sorsjegy, hanem egy távolabbiban, de odáig már nem akarsz elmenni.

No, szóval 2 ilyen eset kevés, hogy egyből leírjuk. Én sok eset után mondtam azt, hogy elég, de a sokból egy azért csak volt, akivel kölcsönös volt, és egy ideig még működött is.

2015. nov. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egész életemben csak elutasítást kaptam a nőktől. Már nem is számolom. Meg kell tanulnia az embernek egyedül is jól érezni magát. Vannak azért előnyei ennek:

nem húz le anyagilag és érzelmileg senki, több időd van.

2015. nov. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!