Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok akik siránkoznak, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik siránkoznak, mert nem tudnak társat találni a külsejük miatt, miért nem adják lejjebb a saját igényeiket?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, hogy ez mennyire undorító és felszínes dolog, hogy nem tetszenek másoknak ha rondák és/vagy dagadtak. Akkor miért nem mutatnak ők példát? Ti is felszínesek vagytok, ha nem tudjátok lejjebb adni a szintet. Mindig van lejjebb, mindig van csúnyább ember, dagadtabb lány, nem létezik, hogy te legyél a világ legrondább embere. Mindig tudok mutatni olyat aki még csúnyább. Miért nem elégedtek meg egy ilyennek?


Ja, hogy egyeseknek a rút külsejük ellenére Jessica Alba meg Brad Pitt kellene? Sajnálom, velük nem hiszem, hogy össze tudlak hozni, se én se más.


2015. nov. 25. 14:26
1 2
 1/14 anonim válasza:
mert luxus ribit akarnak megdugni.
2015. nov. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre az a kifogás, hogy a rondák is csodapasit akarnak így az kiesik :D
2015. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
(Mindjárt itt lesz az alacsony, ocsmány válaszoló is ... Csak súgom!)
2015. nov. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

azért mert például a ronda lányok szóba sem állnak ronda fiúkkal, bezzeg egy helyes pasi után futnak


tehát a ronda pasiknak is jó csaj kell, és én sem értem miért nem akar ronda pasi ronda csajt

2015. nov. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Mert hiába adják lejjebb, akkor sem kellenek senkinek.
2015. nov. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Mert a komplexusaik miatt nem kellenek senkinek, nem a külsejük miatt :)
2015. nov. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

#5-6: nálatok a pont. Eleve éretlen és hülye az, aki így kategorizálja magát és másokat. Hiába adja le egy ilyen ember az igényeit, ugyanezt fogja tapasztalni, mert az esetek túlnyomó többségében nem (csak) a külső a gond.


És igen, persze, a külső fontos, de akkor is egészségtelen butaság a külső szerint kategorizálni.

2015. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
persze 1 férfi adja lejjebb hogy ne! majd röktön olyan nőt akarok aki nem vonz sexuálisan. adjátok ti lejjebb ti álmodoztok a szupermacsókról én tök átlagos lányoknál probálkoztam 0 sikerrel . jó lejjebb adtam de nem hitték el a ronda csajok hogy komoly kapcsolatot akarok tőlük állandóan győzködni őket hogy nem rondák nem kövérek aztán kb 0 siker lett ott is!
2015. nov. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
Egy magam fajta alacsony és nagyon ocsmány férfi már nem adhatja lejjebb. Nekem aztán bármilyen lány megfelelne, aki legalább egy esélyt adna arra, hogy megismerjük egymást, és ne ítéljen el rögtön a külsőm miatt. Ilyen még sosem fordult elő velem, hiszen alacsony vagyok és ocsmány, és minden egyes nő undorodik a külsőmtől. Soha életemben nem kaptam még egy apró pozitív jelet sem egy lánytól sem. Pedig nekem bármilyen lány megfelelne, nincs semmi igényem, egy olyan ronda pasi, mint én, nem is engedheti meg magának, hogy bármilyen igénye is legyen, és mégis az a helyzet, hogy 29 évesen még egy randim sem volt, pedig rengetegszer próbálkoztam már.
2015. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Dettó.


Dagi csajnál próbálkoztam mondva hát itt nem ér meglepetés hisz a dagik önbizalomhiányosak....

Olyan elutasításokat kaptam hogy csak lestem:

- bocs de nem szeretem ha a pasi nem magasabb nálam

- bocs de az exem után lihegek

- bocs de NEM TE VAGY A KÉPEN! (.....:DDDDDDDDDDDDDDD)

- bocs de biztos vagyok benne, hogy csak lefektetni akarsz, hisz egy ilyen pasi mi másért akar tőlem valamit?

- bocs de sajnos ez nem fog menni, mert ...... önbizalomhiányos depressziós ember vagyok.

2015. nov. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!