Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme probálkozni?

Figyelt kérdés
24 lány nak udvarlok, 1 randi nagyon jó volt 4 órás, mondta hogy majd biztos lesz 2. is, sokat dolgozik, face szoktunk írni, mondta hogy majd talizunk de nemtudja még mikor meg a barátnője mit szervez hétvégére, meg miért akarok talizni , viccből írtam neki hogy cső erre írja hogy egy lánynak nemlehet így köszöni stb azóta ha írok hogy szép vagy meg ilyenek írja rá hogy jólvan cső megyek aludni, ennyire gáz hogy cső ? vagy milyen ez a lány?
2015. nov. 26. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Uh... nem akarlak bántani, de számomra fájdalmas ez a színvonal, amit képviselsz. Nem a "cső" a probléma, hanem az egész stílus. Szerintem inkább kerüld az írásos kommunikációt és szorgalmazd helyette az élő találkozást.
2015. nov. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a színvonal eléggé mélyen van. Szerintem is hagyd az írogatást, láthatóan nem igazán megy :D

Próbálj meg randit szervezni, de ha sokáig húzza-halasztja, akkor minden bizonnyal nem akar találkozni, csak nincs annyi benne, hogy megmondja egyenesen. Szóval ha sokat halasztgat, hagyd a fenébe.

2015. nov. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te vagy gyökér. Miért nem írtad csak vicceltél s, te nem vagy ilyen aberrált? Miért szép vagyot írsz neki??
2015. nov. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!