Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 1.5 éve nem tudtam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1.5 éve nem tudtam meg ismerkedni az internetes társkeresőkön akkor lehet hogy nincs is értelme próbálkozni? Lehet hogy le kéne törölnöm magam? F

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Na figyuzz én 4 társkeresőn voltam fent majdnem 2 évig, 72 nőnek írtam, és nem sablont, a 72 nőből 14 írt vissza, abból a 14-ből 11 azt mondta h bocs de nem, (ez nem is volt probléma) a maradék 3 nővel csak beszélgetésig jutottam aztán egyszer csak huss eltűntek.


De élőben sikerült sokkal gyorsabban és sokkal többször is, sokkal több lánynál.


Idővel 1-2 lány ismerősöm megmondta h ne töltsek fel képeket netre mert nem úgy nézek ki, teljesen máshogy nézek ki élőben mint a képeken, és ez igaz borzalmasnak is látom magam, míg a tükörben máshogy.

2015. nov. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem élőbe nem megy az ismerkedés.
2015. nov. 22. 21:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el, én is azt mondom , hogy neten nehezebb bárhogy is mondják.

Túl nagy a választék , hatalmas! És nagy férfitöbblet van ráadásul.

És egy átlagosnak mondott lánynak is rengetegen írnak, és a nők a legjobbak közül is a legjobbakkal fognak beszélgetni ismerkedni, és a szöveget amit írsz az oldaladra lesz**arják, senkit sem érdekel, az sem, hogy milyen üzenetet írsz.


Csak a képek számítanak semmi más!

És sok férfi van rengeteg.


Én sokat próbálkoztam, aztán kipróbáltam 1 haverom képével is, aki roha**dtúl jóképű és láss csodát 10 ből 9 lány vissza is írt, míg nekem 10-ből 0

Pedig ugyanazok az adatok és szöveg volt

2015. nov. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!