Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek bejön ha egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek bejön ha egy pasi nagy gyerek? Lehet itt rontom el az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Én egy nagy gyerek vagyok, gondolkodásilag viselkedésileg. Ezt hangoztatom ismerkedésnél is mert úgy gondolom ez a nőknek bejön. Azért jön be mert az ilyen férfiak jó lelküek őszinték mint a gyerekek. És szerintem egy ilyen fiú aranyos is
2015. nov. 26. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem bejön pl de nem mindig és nem mindenhol. Azért lehessen vele komolyan is beszélni! De ha ezalatt csak azt érted h humoros és jobban mint az "átlag" akkirnincs gond :-)
2015. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem jön be, mert nem egy gyereket akarok nevelgetni, hanem egy felnőtt, érett társra vágyom az életben. Ha majd gyereket akarok, akkor azt nem szerelem címén fogom elérni, hanem mondjuk szülök egyet.


Nincs baj azzal, ha valakiben van némi gyermeki vidámság, lelkesedés, én magam néha kicsit naiv is vagyok, de ha valaki echte gyerekes, akkor azzal egy érett párkapcsolatot nem lehet fenntartani.


Mellesleg, a gyerekekről elég sok mindent lehet mondani, de a jólelkű és őszinte szerintem ritkán állja meg a helyét (mondjuk egy 8-10 éves esetében). Ritka nagy genyók tudnak lenni, a gyerekek ártatlanságukban a legkegyetlenebbek. Olvass csak Csáth Gézától novellákat, imádta ezt feszegetni.

2015. nov. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem általánosságba véve nem jön be nekik.


A legtöbb nőnek a férfiasság tetszik, ezért is van az hogy általában a nők náluk idősebb pasikkal akarnak ismerkedni.


Viszont az mindenképpen jó, ha tudod hogy hogyan kell néha lazának és komolytalannak lenni, az garantáltan mindenkinek tetszeni fog, csak nem szabad túlzásba vinni.

2015. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudok komoly lenni kell is hogy az legyek, mert hatósági ellenőrzéseket végzek egy hivatalnál
2015. nov. 26. 11:07
 5/17 anonim ***** válasza:
Attól függ. Az jó, ha egy ember tud lazítani, de ha a nagy gyerek kifejezésben az is benne van, hogy eltartanak és ez neked így kényelmes, és nem is akarsz változtatni, amíg nem rugdosnak hátsón, akkor az már taszító.
2015. nov. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem egy nőnek alapvetően férfi kell, és ha minden jól megy, majd a férfitól lesz gyereke. Nekem nem jön be.
2015. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát én inkább gyerek vagyok mint férfi, és ezen változtatni sem akarok, mert így érzem magam jól ilyen vagyok, akkor mondjak le a párkapcsolatról?
2015. nov. 26. 11:17
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja! #6-os megmondta ... Minek akarjon egy nő egy gyereket maga mellé? Aranyosnak, aranyos, de egy gyereknek a fejét simogatják meg max. A f.a.szát egy férfinak szopják :-P
2015. nov. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
30 éves vagyok nagyon el vagyok szomorodva hogy Akkor lehet emiatt nem lesz párom :-(
2015. nov. 26. 11:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell azért lemondanod a párkapcsolatról, kereshetsz tovább is, hátha egyszer belefutsz egy olyan nőbe, aki ilyen típust keres. És majd babusgatnak csak azért, mert ilyen vagy.
2015. nov. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!