Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondja itt sok férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja itt sok férfi, hogy olyan sok elutasítást kaptak, hogy már nem is próbálkoznak? Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok, de nekem elképzelhetetlen, hogy milyen ez a sok elutasítás. Mert én ugye alapból oda se megyek, vagy be sem próbálkozom olyannál, aki nem mutat semmi érdeklősést irántam. Ez azért hamar kiderül, meg látszik is a jelekből. Most akkor a többiek random odamennek minden nőhöz, és bepróbálkoznak, vagy hogy?
2015. nov. 26. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Például a minap volt itt egy úriember, aki elmesélte, hogy társkeresőn ráírt két kiválasztott nőre, az egyik nem válaszolt, a másik elutasította, ezért ő nem próbálkozik tovább. :)


De ez nyilván szélsőséges. Arról lehet szó, amit te írsz: sokan nem rendelkeznek annyi érzelmi intelligenciával, hogy érezzék, hol van keresnivalójuk és hol nincs, és minden elutasítást személyük elleni támadásként fognak fel. Pedig például ha utcán szólítanak le nőket, akkor jó eséllyel a nagy részük eleve nem független, és a maradékról sem lehet tudni, hogy akar-e ilyen módon ismerkedni, vagy sem. Szerintem 100 nőből jó, ha 1-nél van reális esély ismerkedni utcai leszólításból. Akinek van erre energiája, az csinálja csak, de akkor ne panaszkodjon, hogy sokan utasítják el.


Az értelmes, érett emberek pedig úgy csinálják, ahogy te: veszik a másik jelzéseit és arra reagálnak.

2015. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Mert megtörtek már.
2015. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, most képzeld el azt, hogy soha nem kapsz pozitív jeleket egy csajtól sem. Mit csinálnál? Én megmaradok a random módszernél, mert még sosem érdeklődött egy lány sem irántam. Mindegyik undorítónak tart. Most akkor ne próbálkozzak senkinél sem, hanem akasszam fel magam, vagy mi? Sajnos alacsonynak és ocsmánynak születtem, de legalább próbálkozom lányokkal ismerkedni annak ellenére, hogy eddig az összes kapásból elutasított.
2015. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én ugyan lány vagyok, de nagyon ritkán bepróbálkoztam fiúknál. 1-szer kaptam kínos elutasítást, ekkor a fiú nagyon érdeklődő, aranyos volt ês teljesen úgy tűnt, hogy én is tetszem neki. Még stírölt is! Aztán kiderült, hogy csak haverkodni akart... Vannak esetek amikor nem látható előre az elutasítás, én innen tudom. L21
2015. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meg kímélem magamat a vissz utasítástól meg a megalázástól ezért már nem ismerkedek minek? nem ér annyit az egész
2015. nov. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vagyok, mint a 3-as hozzászóló: én se kaptam soha semmilyen pozitív jelet egyetlen idegen lánytól sem. Ha egy korábban megismert lány tűnt úgy, mintha érdeklődne irántam, akkor is mindig kiderült, hogy vagy félreértettem, vagy direkt szívatott. Így már az ilyen "jeleknek" se hiszek.
2015. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mi közöd Tőle ***** válasza:
86%

Az élet keményen elbánt ezekkel a szegény ifjakkal. 1 perces néma képernyőbámulással adakozzunk hajdanán dicső múltjuk előtt, mikor még vidáman próbálkoztak minden nekik tetsző lánynál, de mivel ők átvágták őket, ezért most nihilben töltik életük hátralevő részét...


Szegények, nem veszik észre, hogy ezzel a hozzáállással saját magukat húzzák le. Nem tudom, milyen pozitív jelre gondolnak a lányok részéről. Ha nem egy barlangban, egyedül élték le az életüket, akkor biztosan kaptak már érdeklődésre utaló jeleket lányoktól. Csak hát ők szegények nem vették észre. :(

2015. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Ahogy már írtam: ahányszor azt hittem, hogy ilyen jelet kaptam, mindig kiderült, hogy nem akar tőlem semmit a lány. Tehát valószínűleg észrevenném azt is, ha igazi "jel" lenne.
2015. nov. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7: Szerintem neked fogalmad sincs, milyen alacsonynak és ocsmánynak lenni. Ha legalább egy apró jelet kaptam volna az életben egy lánytól, az észrevettem volna. De sosem kaptam, hanem csak az undor ül ki az arcukra, mikor engem meglátnak.
2015. nov. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as mert érzik rajtad, hogy jobb híján neked bárki jó, csak már legyen valaki. Senkinek nem az az álma, hogy huszadrangú, pótlék legyen hanem egyetlen és legfontosabb. Amíg így válogatsz, tökmindegy hogy nézel ki, nem fog veled senki szóba állni.
2015. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!