Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy olyan...

Miért van az hogy olyan köcsög pasik írogatnak, próbálkoznak be nálam, akiknek van barátnőjük? Komolyan, ennyire köcsögök a mai pasik? Minek próbálkoznak? L/24

Figyelt kérdés

Neem, nem társkeresőzök, ilyen love.hu-n meg hasonló oldalakkal már nagyon régóta nem foglalkozok, kinőttem belöllük. De viszont Facebook-on folyamat olyan pasik írnak nekem akiknek van barátnőjük. -.-

Vagy ki van neki rakva hogy "kapcsolatban" amikor meg kérdezem h miért akar velem ismerkedni, randizni, ha kapcsolatban van itt.. erre: "tegnap szakitottam a barátnőmmel" aztán kiderült róla h nincs jobb dolga mint ismerősöket gyüjtsön a facén, meg nagyba írogat a többi csajnak...

Vagy épp beszélgetek egy másik sráccal, irja h nincs nője, de aztán egy közös ismerőstől tudom meg h van nője, csak az ország vagy megye másik részében él...

De a való életben is találkoztam már ilyen pasassal, h mondta h megismerne meg singli, aztán szintén megtudtam hogy van nője.. Mégis MIRE JÓ EZ? Én így HOGY bízzak meg egy pasiban is?

L/24



2013. júl. 25. 11:46
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
30%
jaj már ez sok nyafogásból legyen elég!!!
2013. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Hülyítés...
2013. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Rossz helyen válogatsz, vagy nem tudom pl. én sem vagyok ilyen meg ismerőseim közt se hinném, persze bárit le lehet írni ide :D

De tény, hogy azért nem mindenki ilyen.

2013. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Csak tudnám mire jó ez... gyorsan rájövök.. volt már h szóltam a pasi barátnőjének, lementettem a beszélgetéseinket is, én nem írtam semmi csúnyát-szépet, mégis én voltam a rossz k... :@
2013. júl. 25. 11:49
 5/45 anonim ***** válasza:
ezen nem tudom mit csodálkozol!
2013. júl. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
77%

Miért? Mert manapság így működnek a dolgok - és ez nem a csávók hibája, csak félig -


Rondáknak esélye nincs senkinél, a szépeknek meg 2-3 csaj is jut így. Lehetne máshogy is, de nem lesz, mivel a csajok "mércéjén" jó ha az összes csávó 30%-a átjut így azoknak jut 3-4 is - és a legtöbben meg is bocsátják nekik, mert "hát mert csak" meg "de hát olyan menő".


Aránytalan az eloszlás, ennek részben ezek a tahók az okai, részben meg a csajok igényei. Kinézetben, méretekben ott a zéró tolerancia, szóval nagyon kevesek azok akik "szépnek" minősülnek és így értelemszerűen több jut nekik, mint 1 - mert megtehetik. Eközben a rondáknak egy nagy nulla jut, mert ez a pár barom lefoglalja az egész piacot.


Sajnos ez a mai "értékrend". Szokjunk hozzá. De mivel a csajoknak 5 főtípus jön csak be ezért a maradék millió csávó így járt, dögöljenek meg... Az a pár szerencsés meg élvezheti az életét.

2013. júl. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

utolsó elötti: nem csodálkozok, csak már elegem van... Komolyan.. Nem tartom magamat csúnya nőnek, sokan mondták már h csinos vagyok, de már 2,5 éve egyedül vagyok.. Tény h én hihetetlenül válogatós vagyok, vannak igényeim, pl. nálam számít a kor és a távolság is, plusz eléggé határozott, domináns jellemem van...

Csak szánalom és szégyen a mai pasi. Arra van eszük h több nőnek csapják a szelet, meg mondják h én vagyok az ideáljuk, de közbe meg aztán egy velem totál ellentétes külsejő, személyű csajjal jönnek össze..

Vagy a másik: aki hirdeti h milyen jó, boldog kapcsolatba él a barátnőjével már 4 éve, aztán meg nekem teszi az ajánlatokat h megcsalná velem.. Mégis milyen az ilyen? Aztán meg én vagyok a hibás, a gonosz ha szólni "merek" a nőjének és még bizonyítáékom is van rá (pl. lementett levelezések, telóbeszélgetések :D)

2013. júl. 25. 12:00
 8/45 anonim ***** válasza:
89%

Boldog lennék, ha ez lenne az összes problémám a mai pasikkal. De ott van még az, hogy: ostobák, éretlenek, életképtelenek. (Tisztelet a kevés kivételnek.)


Amúgy egész egyszerűen ki kell zárni az életedből azt, ami nem visz előre. Ez a FBos kínlódás nem visz. Akkor meg minek foglalkozni vele?

2013. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Nekem meg az a gondom, hogy az idős nők jelöltek be, meg a pasik is, pedig heteró vagyok és a 20-as korosztályból keresem a párom. Szerencsémre, a love.hu-n, meg tudtam adni, hogy kik láthatják az adatlapomat.

Ami a legrosszabb: kamu adatlap, vagy nem párt keres a nő - ő, meg minek regisztrál, a párkeresői oldalra? Nincs jobb dolga, minthogy szívassa a többieket? A FB-s párkeresői csoportokat hagyom, ott sokan, csak heccből vannak ott (nem hiába írom ezt: egy pár, társkeresői FB csoportban, fel is tettem a kérdést, hogy valaki, talált párt magának? Nagyon kevés igen válasz jött rá, de nem is csodálkozok rajta).

2013. júl. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
52%

#8


Fejezetek egy látens leszbi naplójából... Következő rész címe: "nőuralmat azonnal" utána pedig a "dögöljön meg minden csávó" rész következik

2013. júl. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!