Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Lányok összejönnének olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Lányok összejönnének olyan pasival, aki képtelen párkapcsolat kívül szeretkezni?

Figyelt kérdés
Volt lehetőségem, de nem éltem vele, mert nem tudom az érzelmet, szerelmet és szexet különválasztani, ezért csak párkapcsolatban voltam nővel, állítólag ez túl érzelmes dolog egy férfitól, ami feminin.
2015. nov. 28. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Durva...
2015. nov. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel most csak felakartad hívni magadra a figyelmet, hogy rád írjon valaki, ugye?
2015. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2. Abszolút nem, hidd el én úgy hallottam ez hátrány, mert ez túl nőies érzelemre vall. Amúgy is interneten nem szeretek ismerkedni!!
2015. nov. 28. 15:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Hátránynak nem mondanám de nem is előnyös. Jobb ha befogod a szád, ráérsz elmondani egy lánynak ezt ha már egy ideje együtt vagytok.
2015. nov. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem imponál, szerintem jó tulajdonság. Én nőként ilyen vagyok, volt már lehetőségem szexkapcsolatra, nem ment. És a párom is hasonló, aminek örülök :). Nem feminim, egyszerűen ilyen érzelmi beállítottságod van, ami szerintem egy kedves dolog. Abban pedig plusz jó, hogy kevesebb esély van arra, hogy nemibetegséget kapok tőle. Szóval szerintem ezzel semmi gond nincs.
2015. nov. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
nem szexel párkapcsolaton kívül->nem macsó->nem kell a nőknek
2015. nov. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy ez hátrány?
2015. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!