Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak az a jó nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak az a jó nő, aki sokat költ magára?

Figyelt kérdés

Sokaktól hallani itt, hogy a szép lányok drágák, sokat kell rájuk költeni, meg a felső kategóriás nőket már nem lehet megfizetni, mert a luxus holmik, a szoli, a körmös, a póthaj, a plasztika (száj, cici) meg minden pénzbe kerül, plusz nem árt, ha kocsit is teszel a popsija alá.


Akkor egy ilyen lány már nem is kell, mert nem kell egy vagyont költeni rá?

[link]

[link]


(szóval, az ilyen egyszerű lányok)


2015. nov. 29. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a képen szereplő lányok, jobban bejönnek. :) Mint a leírásban leírt műnőcik, akiknek nagyok az elvárásaik.
2015. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem meg pont, hogy az ilyen lányok nem vonzottak sosem... Az ilyen lányoknak a pláza jelenti a kikapcsolódást, nem egy séta az erdőben.
2015. nov. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azok a nők, akiket körbeírtál, annyit is érnek.. Nem hosszútávú kapcsolatra valók. Többet éreznek egy ruha iránt, mint a párjuk iránt. A plasztikázott szájról ne is beszéljünk, az egy vicc.

Normális pasi a képen lévő lányt választja, nem a plázacicát. Az más kérdés, melyikből van egyre több mostanában sajnos.


29F

2015. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, honnan szedted ezt a baromságot. Az hogy ki mennyire jó nő, teljesen független attól, h mennyit kell költeni rá, nem ezen múlik a dolog.

Nekem ha tetszik egy lány, akkor ő úgy tetszik, ahogy van, mindenféle cucc(szoli,smink,póthaj,luxusholmi) nélkül. Ha ő netán mégis költeni akar magára, akkor felőlem költsön a saját pénzéből, ha jól esik neki.

2015. nov. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Sose értettem, hogy a szép, magukra igényes nőknél miért hiszik, hogy sokba kerülnek.. Persze kérdés kinek mi az igényes..


Vannak szép ruháim, 2 havonta járok fodrászhoz, 2 hetente manikűröshöz, emellett minőségi smink cuccaim vannak. Ettől függetlenül nem vagyok műnő, sminket is minimálisan használok, és csupán azért minőségi, közép árkategóriás, mert nem akarok szart magamra kenni.


Ezek nyilván nem olcsó dolgok, mert valljuk be, a fodrász és a manikűr sokaknak luxus, de ezeket mind magam fizetem. A barátomnak semmi köze nincs az ilyen dolgaimhoz, nem ő fizeti nekem ezeket. És még csak nem is elvárás.


Az elvárás, hogy eljárjunk néha ide-oda, mert én ilyen vagyok, szükségem van a külső ingerekre és nem akarok 4 fal között ülni, de ezeket sem ő fizeti, hanem felesben álljuk.


Nem kéne végletekben gondolkozni.


Pont olyan, mint ha egy férfinek sportkocsija van, vagy egy felsőkategóriás autója, emellett esetleg még jól is néz ki, akkor csak és kizárólag egy bunkó kcsög lehet.

A páromnak egy szép sportkocsija van, imádja. Egyébként megjegyzem, nem volt végtelenül drága. Ő meg minden csak nem egy bunkó suttyó.

2015. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek a műnő a jó nő, viszont az sem feltétlenül igaz, hogy az "átlagos" lányok automatikusan normálisabbak vagy intelligensek lennének, akár értelmileg, akár érzelmileg. Másrészt egy átlagos lánynak is lehetnek nagy igényei (külföldi nyaralás, állandó étteremben kajálás, ruhák, ékszerek stb.), szóval nem ilyen egyszerű a dolog.
2015. nov. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A jó kinézet nem pénz kérdése,sosem volt az.Persze nyilván a magas,vékony,hosszúcombú fiatal kiscsajok viszik a pálmát mindenhol,hatalmas előnyük van egy alacsony,húsosabb csajjal szemben.Az ilyenek többsége vasalja a haját,festi magát,drága koktélokat iszik drága bárokban,és minimum elvárása a diploma és a saját autó a pasi részéről.Nyilván az sem két fillér,amit magára költ.Sokaknak ez kell,másnak meg más tetszik.Ízlések és pofonok.
2015. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is jobban bejönnek a természetesebb lányok, akik inkább a belsőjükkel csábítanak. Az más kérdés, hogy azért őket is elég sokba kerül fenntartani.
2015. nov. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Én pont, hogy egyszerű lányra vágyom.

Egyszerűen nem érezném jól magam egy nővel akivel állandóan a plázákban kell mászkálni, és miközben válogat, többet ülnék a padon, mint Szalai. Annyira unatkoznak, hogy kiszedik a saját szemöldöküket (az egészet!), majd kifestik csodálkozóra, és ha szerencséd van, eltaláják a színt is, méghozzá szőke hajhoz a sötétet. Aztán jöhet az alapozó. Ecsettel? Lóf_szt, nem valami dámáról van ám szó! Ujjal, méghozzá két kézzel, ahogy a nutellát szokta az ember. Hétvégén egy kis pirosító, de csak finoman (porzik, mint az előszobaszőnyeg). Ha igazán stílusosak szeretnénk lenni, rakjunk még fel egy élénk lila/vörös színű rúzst olyan fegyelmezett csücsörítéssel amit az észak-koreai hadsereg méltán gyakorolhatna a tükör előtt, valamint egy tetkót a dekoltázs környékére ami tartalmazza a "life", "strong", "young" szavak valamelyikét. Ba dum tss, elkészült a lány, akitől soha nem akarnék semmit.


Nem értek komolyan az embereket, hogy erre van kereslet? Fent vagyok Tinderen is, és folyamat jönnek velem szembe ezek a lények. Miért? Erre szüksége van valakinek? Nyilván egy társkeresőn igyekszünk olyan oldalunkat mutatni ami esetleg a másiknak tetszhet. Ez lenne az? Ez jelenti a többieknek a nőiességet? Persze eszébe jut az embernek, hogy esetleg szexet szeretnének, és ezért mutatják magukat ilyennek, de őszintén: én ezt nem tartom kívánatosnak egyáltalán. Sokkal szívesebben fekszem le, és sokkal jobban élvezem az együttlétet egy "egyszerű" lánnyal. Az sem igaz, hogy az ilyenek nyitottabbak lennének az ágyban, semmivel sem nyitottabbak, az az igazság. Ha pedig eltekintünk a szextől, valóban nem értem, hogy miért van még mindig kereslet az ilyenekre, illetve ha nincs, akkor miért léteznek ilyen lányok.


21/F

2015. nov. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!