Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, baj az, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, baj az, ha egy fiú sokat ad magára? (Haj, arc, szőrtelenítés stb)

Figyelt kérdés

Kicsit hosszabb hajam van, és gyakran járok fodrászhoz, mert festetem is. Eredetileg is szőke vagyok, de a festés kiemeli. Vasalom is a hajamat.


Borotválkozás, szőrtelenítés (test egészén) alap.

Testápolót is használok.

A számat néha bekenem szájfénnyel (SZÍNTELENNEL!!!), mert szép a vonala, szokták dicsérni, és a szájfénnyel emelem ki.


Öltözködésem visszafogott, de szeretem a színeket is magamon pl rózsaszín, lila, sárga.


Ez baj?


2012. jan. 9. 19:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
nem lehetsz valami férfias
2012. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
kicsit metroszexuálisnak tünsz... de ez nem mindenkinél megnyerő...
2012. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Férfiasnak érzem magam. Néha gyúrni is eljárok.
2012. jan. 9. 19:35
 4/36 anonim ***** válasza:
90%

"A számat néha bekenem szájfénnyel"


Igen, ez egy tipikus férfias viselkedés...

2012. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
35%
A hoszzú haj az aranyos,de ne fesd ,mert az nem igazán aranyos.....öltözködésnél ne legyen ilyen,hogy lila meg rózsaszín :Sa szádat meg nem kell kiemelgetni....jó az ,ahogy van!!!!A többi az aranyos!!! :)
2012. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ezek alapján én kizártnak tartom, hogy férfias vagy :)

De hogy a kérdésedre válaszoljak: nálam baj lenne, és biztosan nem jönnék veled össze (gyanítom, ettől még nyugodtan fogsz este aludni :D)

2012. jan. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 tetro ***** válasza:
a teljes testet szőrtelenítés az igazán machos :D hozzá egy kis szájfény, meg egy csini rózsaszín ing. mennyi idős vagy? nem lehet hogy még van amit nem tudsz magadról?
2012. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
búza
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
nemsokára búza leszel ;) csak így tovább haveer..
2012. jan. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a biztató válaszokat!


Nem vagyok meleg. 21 éves vagyok.

2012. jan. 9. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!