Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a barátnőm túl sokat költ magára, túl sokat foglalkozik magával?

Figyelt kérdés
Jól keres, de havi szinten annyi pénz elmegy szépségápolásra, hogy hihetetlen. Mindig is adott magára. Nem az a plázacica féle. Hosszú barna festett haja van, nincs műkörme csak manikűröztet, nagyon nőiesen, szexin öltözködik. Ezeket viszont megszállottan. Minden hónapban fodrász, kozmetikus, kéthetente manikűr, fehérjepor, kondibérlet, mindenféle arckrémek, drága sampon, nem bolti, hanem a netről rendeli, drága krémek, kencék, parfüm, vitaminok, minden hónapban tuti vesz valami új ruhát. Iszonyat szexi, de kezdem kicsit rosszul érezni magamat mellette, mintha nem tudnék felkapaszkodni az ő szépségéhez. Reggelente zuhany, haját fél óráig csinálja, hosszan, precízen sminkel, gondosan összeválogatja a ruháit. Én csak letusolok, dezodor, max bezselézem a hajam és indulok. Minap bulizni mentünk. Elhatároztam, hogy odafigyelek, arra, hogy nézek ki. Lassan, alaposan készültem, de mikor találkoztunk megint eltörpültem mellette. Mindig mondja, hogy jól nézek ki, de a kollégái, barátai megeröltetés nélkül néznek ki 100x jobban mint én. Érezteti velem, hogy szeret, de hiába, néha befordulok e miatt. Mit tegyek? 24/L 25/F
2014. okt. 17. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Passz, de nekem a kérdésedből úgy tűnik hogy neked más az értékrended mint az övé ami hosszú távon egyébként sem szerencsés.
2014. okt. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem örülj neki, hogy szép akar lenni. Ha megteheti és nem a te pénzedből teszi, hadd csinálja. L
2014. okt. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

" de kezdem kicsit rosszul érezni magamat mellette, mintha nem tudnék felkapaszkodni az ő szépségéhez."


Ezért zavar.

Vagy szedd össze magad, vagy pedig hagyd őt békén, hogy találhasson olyan pasit, akinek nincsenek komplexusai, és soha nem akarná lerántani a saját szintjére!

Nem vele van a probléma, hanem az a gáz, hogy tgéed zavar, hogy ad magára.

2014. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már a barátnőd esetleg beszélgess vele erről. Lehet még segítene is "felturbózni" téged, hisz a mindenféle kenceficéhez jobban ért. :) Akkor lehet az önbizalmad is több lenne és nem gondolkoznál ilyen marhaságokon.
2014. okt. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!