Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy csinos, magára sokat adó lány elzüllik és megváltozik?

Figyelt kérdés
Régen sose lépett ki úgy utcára, hogy ne lett volna tökéletes, mindig úgy öltözött, mintha a magazinból lépett volna ki, a fiúknak bejött. Most teljesne megváltozott, nem foglalkozik semmi trendi dologgal, mondván ő nem egy húsdarab és lesz.rja az életet. Teljesen hidegen hagyják a csajos dolgok és magába zárkózott. Mitől lehet ez?
2015. jan. 3. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kell megkérdezni. Szerinted mégis mennyire láthatunk mi bele innen az ő lelkivilágába?
2015. jan. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felnőtt :)
2015. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem elzüllés!
2015. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem elzüllés, inkább megkomolyodott.
2015. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Valszeg sok tahót fogott ki, akik rongyként bántak vele, kiégett. Szegény lány, remélem a mélypont után csak felfelé fog ívelni az élete.
2015. jan. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En ugyanigy voltam. Mindig tiptop haj, magasaarku, noies ruhak smink stb. Aztan megismertem egy eleg vagany ertelmes csajt, nagyon szimpatikus volt a felfogasa mindene es a legegyszerubb gunyakban jart. Aztan nekem is megtetszett ez a "stilus" ha lehet igy fogalmazni. Sokkal tobbnek erzem magam azzal foglalkozom hogy hogy csillivilli legyek es minenkinek tetszek.. ritka alkamakkor kicsipem magam de akkor sem ugy. Nincs ebben semmi csak megjott az esze. Miert zavar ez teged?
2015. jan. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy nem azzal foglalkozom*
2015. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!