Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak teljesen elrontották...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak teljesen elrontották a netes ismerkedést?

Figyelt kérdés
Egy internetes ismerkedős oldalon jóval több férfi van mint nő, így egy nő nem tud normálisan válaszolni, visszaírni mindenkinek. Aztán az interneten leginkább, szexet akaró buta férfiak vannak, ezért teljesen általánosítják az ottani férfiakat, hogy biztos mindenki csak azt akarja. Ezért lehet tapasztalni azt, hogy ha egy nő vissza is ír nagy nehezen, akkor is a "szia" "igen" "nem" "értem" stílusban megy a kommunikáció.
2015. nov. 30. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Értem.
2015. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez az eszmefuttatás értelmetlen zagyvaság.

A nő döntse el,hogy akar-e ilyen formában ismerkedni,ha igen akkor döntse el,hogy ad-e esélyt az adott férfinak és ha igen akkor kezelje előítéletek nélkül.

2015. nov. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Te ittál?

1. igen több a férfi

2. a nők valóban sok levelet kapnak nagyon sokat

3. 99%-ban a férfi ír a nőre (azaz 1% is csak legenda)

4. nem akar mindenki szexet

5. manapság sokkal nehezebb lassan neten ismerkedni mert több a férfi és 1 nő a legjobbak közül is a legjobbat fogja kiválasztani, és lesz**arják a szöveget h mit írsz és milyen az adatlapod csak a képek a lényegesek elsősorban.

6. és mivel a legjobbakat választják ki akik ráadásul erősen kétlem h élőben ne találnának valakit azok lehet h valóban csak szexre mennek. De ők sem mind.

7. kib**aszottul előítéletesek

2015. nov. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

3-assal egyet értek.

Egy átlagos kinézetű férfinak semmi esélye. Max a fogyatékosoknál.

2015. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2015. nov. 30. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez marhaság, csak a kép számít.

Ha utána kapja meg akkor szó nélkül lelépnek.


Én már próbáltam úgy ahogy nemrég valakinél olvastam csak hülyeségből, egy jó ismerősöm fényképét raktam fel én is aki szintén jóképű és senkit nem érdekelt az adatlap csak a kép és máris összejött.

2015. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Egyszerűen nincs normális férfi a társkeresőkön.
2015. nov. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

De vannak normális férfiak a társkeresőkön, csak ott sem veszitek észre őket! De így van ez élőben is!

Én pl társkeresőkön is csak beszélgetni is jó lett volna egy lánnyal, de a normális férfiak arra sem kapnak esélyt!

2015. nov. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak, én normális vagyok! :) bár a társkeresőnek értelme tutira nincs úgy, ahogy én szeretném, az 10000% :)
2015. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 MolotovPunk ***** válasza:

Nagyjából igen.Főleg azért,mert pont ők azok,akik orrba szájba szinte minden lánynak küldenek napi x levelet,szóval sokat...

Ha jóval kevesebb levél menne a csajoknak napi-heti szinten,akkor ők sem tudnának nagyon válogatni,mert azt éreznék,hogy sok fiú lesz*rja őket...(Hiába a jó kinézet.)ezek után a lányok is elgondolkodnának azon,hogy lehet mégsem olyan jó csajok.:)

Nekem volt már többször társkereső oldalon kisebb nagyobb sikerem anno,de általában a lány írt rám,mert tetszettem neki.2 komolyabb kapcsolat anno ott is jött össze.Egyik fél évig tartott csak,de a másik több mint 1 évig.

és igen,szexig is simán eljutottunk elég hamar. :)

Nem kell mindenkire rá írni,ennyi a lényege,meg azért előnyös,hogy ha a negatív írásokat és képeket nem nagyon mutatjátok meg.Ha randira kerül sor,akkor meg pláne ne mutassátok ki a negatív tulajdonságaitokat.

Próbáljatok kicsit pozitívak lenni.

Jó kisugárzás nagyon fontos.

Ui srácoknak kis tanács:Az olyan nőkkel pedig ne foglalkozzatok,akik pedig nem komoly kapcsolat céljából regeltek az oldalra.Ilyenből viszont sok van.Azokat le kell sz_rni magasról. :)


28/F

2015. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!