Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kelti fel senki az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kelti fel senki az érdeklődésemet?

Figyelt kérdés

8 hónapos kapcsolat után most 2 hónapja egyedül vagyok. Előtte 2 évig.

Rengeteg férfival beszélgettem így neten keresztül, de úgy igazán egyikük sem érdekel, szinte már idegesít, hogy írnak.


Az exem amikor jött, egyből tudtam, hogy ő lesz az, az első perctől kezdve mosolyogtam, amikor beszéltünk, érdekes volt, fent maradtunk egymás miatt hajnalig, stb..


Várjak megint egy ilyenre, vagy érjem be kevesebbel?...


2015. okt. 24. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Összvissz két hónapja lett vége. Adj időt magadnak!
2015. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pihi pihi. vagy másoknak is azt szoktam ilyenkor tanácsolni, hogy legyél sültkrumpli, azt mindenki szereti :3
2015. okt. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Előtte viszont 2 évig ment ez :( 2 év alatt senki nem érdekelt igazán.


Nem unalmas az életem, nem keresek valami különleges férfit. Ez olyan megmagyarázhatatlan, hogy mitől függ.. De amikor exemmel először randiztam, izzott a levegő, egyből egymásba szerettünk. Ezt keresem újra.


Vagy... Érjem be egy kevesebbel, lassabban beleszeretőssel (már ha sikerül beleszeretni), érjem be kevesebb vággyal..

2015. okt. 24. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érd be kevesebbel és adj esélyt olyanoknak, akik nem jönnek be annyira.
2015. okt. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne. Várj szépen, amíg jön valaki, akivel érdemes összejönni. Viszont a helyedben nem zárkóznék el olyanoktól sem, akik elsőre nem fognak meg annyira, mert az ismeretséggel lehet, hogy őrültebben beleszeretsz, mint ha az első pillanatban kiszúrod. Szóval ismerkedni ismerkednék, de nem jönnék össze senkivel, amíg azt nem érzem, hogy EZ AZ! :)
2015. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
azt hiszem, h jókor jöttem :D most miért ne? egy próbát nem megérek én is akkor már? vagy nekem kellene írnom, h írj? vedd úgy, h ezt privátban írtam :)
2015. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
engem már 6 éve nem tudott megfogni 1 nő se...
2015. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!