Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mi csináltok, ha elsírja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mi csináltok, ha elsírja magát a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Mért van az,hogy valaki ettől ideges lesz?

Kort és nemet is írjatok légyszi. :)


2015. dec. 4. 01:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam ki.Fő kérdésnek azt akartam,hogy:Ti mi csináltok,ha elsírja magát a párotok?
2015. dec. 4. 01:29
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Én is sírnék.. és vigasztalnám.
2015. dec. 4. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

attól függ min sír


ha azon hogy nem kapott jegyet a Justin Bieber koncertre, akkor szájon basznám


ha azon sír, mert 2-est kapott matekból akkor ezzel most mit kezdjek?


ha azon sír mert fél hogy más lánnyal jövök össze, akkor gyorsan helyre kell itt tenni a dolgokat, mert nem normális állapot


ha azon sír hogy lehet hogy terhes lett tőled, akkor vigyorogj jó erősen, akassz egy betondarabot a nyakadba és ugorj a folyóba :D

2015. dec. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Megvigasztalom azzal, hogy "jól van, megkapod azt a táskát meg cipőt, amit kinéztél magadnak". A könnyek azon nyomban eltűnnek és talán cserébe még le is szop. Ja várj, 2 hónapja nincs barátnőm. És nekem most dolgoznom kéne. Akkor mit keresek itt?
2015. dec. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es :DDDDDDDDDDDDDDD
2015. dec. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A pasim sosem sírt még előttem, úgyhogy nem tudom mit csinálnék, valszeg kussolnék és összebújnánk.

Ha én sírok, akkor ő odajön és öleleget, meg beszél hozzám (naa, cica, cica, stb). Akkor szoktam sírni, ha megbánt. Ha más miatt sírok azt nem előtte teszem, de ha megbánt, akkor néha nem tudom vissza tartani és észreveszi, ha törölgetem a szemem.

2015. dec. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
kedves barátod lehet neked utolsó :D
2015. dec. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én exem amikor szakítottunk és egész este sírtam csak annyit kérdezett: kérsz egy zsepit.. szerintem jól tettem hogy szakítottam vele :)
2015. dec. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor én sírtam, a barátom roskadt magába, hogy hogy lehetett ilyen f....sz hogy megbántott. :D Na ezt ne, ezt sohase. Ha valakinek baja van, azzal kell foglalkozni, nem még felhívni magadra a figyelmet, hogy végül nekem kelljen nyugtatni.
2015. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 4. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!