Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön is ennyire kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is ennyire kevés a fiatal nő, vagy ez is csak Magyarországon van így?

Figyelt kérdés

Akárhol is laksz ebben az országban, tapasztalataim szerint mindenhol sokkal több a férfi. Én Budapestre jártam egyetemre, 5 évig éltem ott. Annyi idő alatt rendesen bejártuk az egész várost, minden szórakozóhelyet 1-2 barátommal akik hasonlóan nem találtak barátnőt, szó szerint több mint 100 szórakozóhelyen vagy beülős helyen voltunk már, de mindenhol 3szor 4szer annyi volt a pasi. Átlagba ha ránéztél a tömegre akkor 5 emberből 4 pasi volt és 1 csaj. Jobb esetben 2. Végigjártunk minden büfészakos egyetemnek a szórakozóhelyeit, (azt mondták sokan, hogy a büfészakokon vannak a csajok, ELTE, BGF, Corvinus, Pázmány.. stb), de mindenhol csak a pasik voltak. Ez volt Bp.-n.

Nagyszüleim nagyon kis faluban élnek, közelben sehol egy város. Nagyrészt ki is halt a falu már csak 20 fiatal van, de azok is férfiak... van egyetlen kocsma meg egy iskolaudvar a faluban ahol lehetne ismerkedni, meg is kérdeztem a helyi kocsmárost, hogy vannak egyáltalán nők ebben az istenverte faluban? Mondjuk erre meg is sértődött..

Ahol most lakok, egy vidéki megyeszékhely, itt is van egyetem de az itteni diszkókban sem jobb a nemek aránya mint Bp.-n.

Most Németországba tervezek költözni, mert egy villamosmérnök talán ott a legjövedelmezőbb, ott is erre számíthatok, vagy ez a nőhiány (főleg fiatal nő, öregből van sok) ez csak erre az országra jellemző, vagy külföldön is ez lesz?

Nem vagyok csúnya egyáltalán, sőt magasan az átlag fölött vagyok. Arcra 10/8 és testre is ilyen 10/8 vagy 10/8,5 mondjuk sokat edzettem is. Tehát nem amiatt picsogok, hogy a külsőm miatt nem találok barátnőt, hanem azért mert egyszerűen nincs potenciális csaj.. aki van azoknak meg mind pasijuk van, hosszútávú kapcsolatuk.

25 éves vagyok.


2015. dec. 4. 12:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kínában is több a férfi.
2015. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

nálunk mindenki öregen születik.


aki meg nem, az lehet, nem jár a kocsmákba, ahol te kerested őket. :)

2015. dec. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
egyáltalán nincs kevés nő mo-n, majdnem egálban van a férfi-nő arány, alig egy hajszálnyi a különbség, és ha Jól tudom pont hogy a nők javára.. A megoldás inkább az életvitelben lehet, hogy ahol te keresed őket, oda nem járnak, sőt észrevettem, hogy az igényesebb (mm nem dekoratív értelemben, hanem szellemileg) nők többsége nem is nagyon jár el nyilvános helyekre. Lehet, hogy pont azért mert csökken a színvonal, főleg Bp-n én amikor itt elmegyek bulizni mindig azt veszem észre, hogy a fiatalok 90%-a alkalmi kapcsolat miatt megy el "bulizni", amelyik nőnek meg az nem kell, az meg max évente egyszer megy el, amikor elrángatják a barátnői. Nagyon kevés a kivétel. De ha nem szórakozóhelyeket nézel, hanem körül nézel a metrón, villamoson, észreveheted, hogy nagyon is sok nő van mo-n
2015. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenhol a világon, íhy MO-on is a nök vannak többségben.


VIszont lehet, hoyg a mök nagyobb része nem kocsmákban tölti az idejét és föleg nem ott akarna ismerkedni.

2015. dec. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
igazad van! férfi túl kínálat van itthon ezért is olyan nehéz párt találni mostanság ! minek álljon le veled a 1 nő amikor van még 10 férfi rajtad kívűl
2015. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nincsen kevesebb nő, csak az említett helyekre nem azok a lányok járnak, akik tartós kapcsolatot keresnek, legalábbis aki rendszeresen ilyen szórakozóhelyekre jár. Én sem voltam soha bulizós, nem is ilyen helyeken ismertem meg az exeimet. Talán inkább máshol kellene ismerkednek. Meg ez a pontozás, már ne is haragudj, de ha 15 éves lennél, akkor még oké, bár tudom, hogy nárcisztikus társadalomban élünk, de egy idő után ki kellene ebből már nőni szerintem. Legalábbis, ha érett párkapcsolatra vágysz. Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, hisz fontos, hogy vonzódjunk a párunkhoz, de idővel az emberek változnak.
2015. dec. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
szerintem ne erőltesd, legyél inkább meleg.
2015. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Istenem, azok rendre mind fiatalos helyek, ahova jártunk. Oda jártunk amit fiatalok ajánlottak és fiatalos beülőhely vagy diszkó. Nem ilyen csöves papi kocsmákra gondolj, oda be nem teszem a lábam.
2015. dec. 4. 13:29
 9/16 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy több a nő, de csak összességében, 1 évestől a 100 évesig összesen több a nőnemű.


De ez leginkább az 50 feletti korosztályban érezhető, hogy női többlet van.


A 15-30 éves korosztályban kevesebb a nő.


akármilyen statisztikákat mondanak vagy mutatnak is, ez tapasztalható.

2015. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Sztem meg ellenszenves lettel nekik, mert közölted velük, hogy corvinusos meg bgf-es büfészakra járnak...ne gondold már, h a mérnöki diplomád nagyobb szám, mint a közgazdász.

Amúgy meg átlagos vagy csúnyacskabb lányt simán találsz bárhol.

2015. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!