Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külföldön is ennyire kevés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön is ennyire kevés a fiatal nő, vagy ez is csak Magyarországon van így?

Figyelt kérdés

Akárhol is laksz ebben az országban, tapasztalataim szerint mindenhol sokkal több a férfi. Én Budapestre jártam egyetemre, 5 évig éltem ott. Annyi idő alatt rendesen bejártuk az egész várost, minden szórakozóhelyet 1-2 barátommal akik hasonlóan nem találtak barátnőt, szó szerint több mint 100 szórakozóhelyen vagy beülős helyen voltunk már, de mindenhol 3szor 4szer annyi volt a pasi. Átlagba ha ránéztél a tömegre akkor 5 emberből 4 pasi volt és 1 csaj. Jobb esetben 2. Végigjártunk minden büfészakos egyetemnek a szórakozóhelyeit, (azt mondták sokan, hogy a büfészakokon vannak a csajok, ELTE, BGF, Corvinus, Pázmány.. stb), de mindenhol csak a pasik voltak. Ez volt Bp.-n.

Nagyszüleim nagyon kis faluban élnek, közelben sehol egy város. Nagyrészt ki is halt a falu már csak 20 fiatal van, de azok is férfiak... van egyetlen kocsma meg egy iskolaudvar a faluban ahol lehetne ismerkedni, meg is kérdeztem a helyi kocsmárost, hogy vannak egyáltalán nők ebben az istenverte faluban? Mondjuk erre meg is sértődött..

Ahol most lakok, egy vidéki megyeszékhely, itt is van egyetem de az itteni diszkókban sem jobb a nemek aránya mint Bp.-n.

Most Németországba tervezek költözni, mert egy villamosmérnök talán ott a legjövedelmezőbb, ott is erre számíthatok, vagy ez a nőhiány (főleg fiatal nő, öregből van sok) ez csak erre az országra jellemző, vagy külföldön is ez lesz?

Nem vagyok csúnya egyáltalán, sőt magasan az átlag fölött vagyok. Arcra 10/8 és testre is ilyen 10/8 vagy 10/8,5 mondjuk sokat edzettem is. Tehát nem amiatt picsogok, hogy a külsőm miatt nem találok barátnőt, hanem azért mert egyszerűen nincs potenciális csaj.. aki van azoknak meg mind pasijuk van, hosszútávú kapcsolatuk.

25 éves vagyok.


2015. dec. 4. 12:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 Előttük nem mondom, de amúgy mindenki tudja, hogy az büfészak.
2015. dec. 4. 15:05
 12/16 anonim ***** válasza:
71%

Amekkora beképzelt majom vagy, nem csodálkozom, hogy nincs nőd. Gondolom messziről lehet érezni rajtad azt, hogy arra vered a farkad, hogy MÉRNÖK vagy.. Menj csak ki Németországba, legalább egyel kevesebb tahó marad itthon.

Elárulom neked, hogy akinek ilyen stílusa van, mnt neked, az nézhet ki akárhogy, nem fog kelleni a normális, értelmes nőknek. Speciel, én se állnék le veled (most majd jön egy elmés beszólás, hogy te meg velem nem akarnál..)

De hogy a kérdésre válaszoljak: valóban kevesebb ebben a korosztályban a nő, de nem annyira drasztikusan, mint ahogy te leírtad. A barátnőim között pl több szingli is van.

20L, jogász büfészakos hallgató

2015. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mert szted hol képzik az igazán jó közgazdászokat?
2015. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
A húgom is a Corvinusra jár, tudom hogy az mennyire egy lecsúszott büfé egyetem. Annál már csak az ELTE és a BGF az ami még inkább lecsúszott a régi hírnevéhez képest, de most nem ez a kérdés.
2015. dec. 4. 15:18
 15/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem szórakozóhelyekre, kocsmákba járnak a fiatal nők.

Én pl. könyvtárba, plázába, sportolni járok és jóval több nőt látok, mint pasit.

L21

2015. dec. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én is hasonlót tapasztalok. Külföldön sem jobb a helyzet, ráadásul ott még kisebb a neked megfelelő nők aránya. Végzettségednél fogva valószínű gyárban, mérnökök közt töltöd majd életed nagy részét, ott meg még rosszabb a helyzet. Ez van sajna. A szerencsén rengeteg múlik. Azért ne add fel.
2015. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!