Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az átlagos pasiknak mi bajuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos pasiknak mi bajuk van azzal, hogy a szép, csinos, jó csajok nem állnak szóba se velük?

Figyelt kérdés

Nekem csak savanyú a szőlő. :D


De én igyekszem elfogadni a dolgot, hogy ez, így van rendjén.


2015. dec. 4. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

előző!


ha nem tetszünk nekik, emberek sem vagyunk a szemükben. ez van.

2015. dec. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 omba ***** válasza:

9-es, te vagy a százalékok híve, ez a 19 % akár hasznosság, akár népszerűség, legalább mért dolog. A te százalékaid, meg hát... csak úgy jöttek.


Nem tudom, mi az "átlagos pasi" - de rajtam semmi rendkívüli nincs, - sok az eszem, pénzem semmi - és mégis csodálatos, kedves fele annyi idős nővel élek. Szeretjük egymást.

Láttam már nőket, akik nemigen álltak szóba velem, de nem éreztem, hogy erőltetni kellene.

Ez a kategorizálás maga, elég süket dolog.

2015. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

omba: "9-es, te vagy a százalékok híve, ez a 19 % akár hasznosság, akár népszerűség, legalább mért dolog. A te százalékaid, meg hát... csak úgy jöttek. "



:) pont h Te (Ti) vagy(tok) a % hívei, nem én, ugyanis Te (Ti) emlegetitek folyton....

a kérdés az, hogy mit mér, és releváns-e az amit mér.


akárhogyis, nagyon úgy tűnik, hogy pusztán tetszési index. ugyan más a neve, de a funkciója mégis ez.



de a kérdésre válaszolva : (Az átlagos pasiknak mi bajuk van azzal, hogy a szép, csinos, jó csajok nem állnak szóba se velük?)



röviden: a nők eszetlen "igényei"

bővebben: a nők eszetlen "igényei" miatti társadalmi, lelki és egyéb problémák. kifejtsem bővebben?


1 idevágó (múlt heti) esemény, ami tökéletes példája lényegnek.



jött egy nem szép (maradjunk ennyiben) kollegina a melóhelyre. a cégnek van a hálózaton dolgozói arckép csarnoka. 1500 dolgozóból legalább 700 fickó van. a csaj 34 éves, tehát ha a 25-35 éves korosztályt nézzük akkor is van legalább 500 fotó. ok, nem néztük végig az összeset.


ezek derültek ki:


1 - akiket megnéztünk, azoknak 2-3%-a (!!!) tetszett neki.

2 - akik bejöttek neki, objektívan jóképűek

3 - akik nem tetszettek neki, lerondázta őket

4 - saját bevallása szerint ő 10/5-ös nő, de 10/8-as pasit akar minimum

5 - differenciálásra képtelen: csak jóképűek, és rondák léteznek számára, középút, mások, "szintek" , átlagosak nincsenek

6 - eszetlen, irreális mércéjéből leadni nem akar, de bőg h 34 évesen szingli...

7 - önkritika zéró


megjegyzem, ez egy 10/9-es nőnél még talán érthető, (szintjét keresi a másik nemben) de egy 10/5-ösnél baromira nem.



na itt a probléma barátaim.

jó-jó, rávághatjátok, h ez csak 1 nő, 1 példa. de a lényeget ragadja és mutatja meg. mert ez megy tömegesen.

2015. dec. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha férfi ha nő a cél az , hogy a saját genetikai állományánál jobb génekkel rendelkező utódot hozzon létre. Általában olyan "jó" tulajdonságot keresnek amik saját maguknak a gyengeségük. pl: alacsony nők - magas férfit akarnak de a magas nőknek (184 cm felett) már nem annyira fontos a magasság. Érdekes dolog ez mert a magassság nem egyértelműen evolúciós előny. Na de aztán meg a 30-on túl aztán zuhannak az igények mikor kezdi magát leépíteni a szervezet...
2016. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
előző, ne keverd ide a nem létező evolúciót !
2016. jan. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!