Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön miért van kevés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön miért van kevés csendes, szerény, kedves nő?

Figyelt kérdés
Ha meg mondom, hogy ilyet keresnék, megváltozik az illető, de aztán úgyis kiderül, hogy ő nem olyan.

2015. dec. 7. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert azokkal vagy nem álltok szóba, vagy nem válaszoltok nekik pár mondat után :)
2015. dec. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a valóságban, illetve mert az ilyenek általában foglaltak.
2015. dec. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A, mert az ilyenek gyorsan elkelnek

B, mert átestek a ló túlsó oldalára, és túl szerények, túl csendesek, túl kedvesek, ami már irritáló.

2015. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Bár bizonyos kor fölött már, aki ilyen volt, az is nagyon megváltozik.

Fotó alapján meg nehéz személyiséget megállapítani, de ha sejtem, hogy ilyen valaki, akkor meg nem válaszol. :(

2015. dec. 7. 09:50
 5/7 anonim ***** válasza:

azért mert a legtöbbeknek magabiztos nő kell.

és értelemszerűen ez alapján inkább ennek próbálunk megfelelni.

egyébként van, aki társkeresőn nem tűnik csendesnek, de élőben az...

2015. dec. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sajnos szerény és csendes lányon nem igen lehet kiigazodni, mert alig mondd valamit, azt is halkan.


Szóval meg kell találni a középutat.

2015. dec. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Akiket én ismertem régebben, és ilyenek voltak, csak azért tűntek csendesnek, mert eléggé önbizalom hiányosak voltak.

De ha feloldódtak, akkor többet beszéltek, mint az átlag ember.

Inkább az olyan lányokra, nőkre jellemző ez, akiknek nincs önbizalmuk. Ők valamiért szimpatikusabbak nekem, nem tudom miért.

2015. dec. 7. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!