Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják, hogy egy diplomás és egy szakmunkás közt nem lehet kapcsolat?

Figyelt kérdés

A párom konzervatóriumot végzett, majd egyetemet (törtènèsz), most pedig informatikusnak tanul.

Èn csak gimnàziumot vègeztem, elkezdtem az egyetemet, de anyagi okokból nem csinàltam vègig, hanem elmentem dolgozni. Nincs diplomám, de több nyelven beszèlek (a párom külföldi, nem tud magyarul, szóval vele csakis az ö anyanyelvén), ès hülye sem vagyok.

Egyszer nem mondta mèg, hogy nem vagyunk egy szinten szellemileg, vagy nem tudunk beszèlgetni, holott igen komoly témàkról is szoktunk.


Akkor mièrt mondjàk, hogy egy diplomáshoz nem való olyan, akinek nincs diplomája?


(Én konkrétan nem vagyok szakmunkás, de egy szakmunkás is elöbbre van nálam, mert neki legalább van egy szakmája)


22N, 29F


2015. dec. 8. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:

van mikor működik és van mikor nem

de a ti esetetek azért is más, mert nincs szellemi különbség, hiszen te nem azért nem végezted el az egyetemet, mert nem tudtad, hanem mert nem volt rá lehetőséged

2015. dec. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jelenlegi barátnőm is diplomás, 6 éve vagyunk együtt, én csak egy szakközépiskolát végeztem el, meg egy 2 éves okj-s vizsgát, ő majdnem 2x annyit keres mint én de soha nem volt gond, az intelligenciát és az értelmességet nem tanítják egyetemen sem.
2015. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Más az, ha már jártál egyetemre,csak nem fejezted be szerintem!!!! Így a kérdésed valahogy annyira nem releváns :) szóval szerintem érdemes választ akkor kaptál volna,ha tényleg csak érettségid lenne, és nem is folytattál volna utána semmilyen tanulmányokat.


Ha a pasid szerint nem tudtok beszélgetni,akkor csak dugjatok,ha azt tudtok, vagy küld el melegebb éghajlatra :D

2015. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapcsolat, csak az a kérdés, hogy milyen.


Engem személy szerint zavarna, ha nem tudnám megosztani azokat a dolgokat amik foglalkoztatnak. Mert azért valljuk be, elég más világban mozog két ilyen ember. Ritka az, mégha van is, aki azért lett szakmunkás mert annyira szereti az adott szakmát és nem azért mert buta vagy ambíciótlan.

2015. dec. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ez nem zavarja egyiket sem akkor lehet. De ha valamelyik ezêrt kisebbségi komplexusos akkor megmérgezi a kapcsolatot a hisztijeivel.
2015. dec. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ismerek több ilyen párt.

Szerintem nekik azért működik,mert nagyon fiatal koruk óta együtt vannak./16-17 éves/

2015. dec. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan párt, ahol működik, de azért hadd döntse már el mindenki, hogy az ő értékrendjében mi fontos és mi nem. Az, hogy valaki elvégez egy felsőfokú képzést, egyfajta értékrendre vall. Te félbehagytad, mert neked más volt a prioritád, a párom meg sokszor konkrétan éhezett egyetemi évei alatt, de neki fontos volt, hogy végigcsinálja, amibe belevágott. Végül két diplomája lett, most készül a harmadikat megszerezni (munka mellett), és én nagyon becsülöm benne, hogy folyamatos fejlődésre törekszik.
2015. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*prioritás
2015. dec. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!