Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöttem neki, vagy csak kedves akart lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg munkát keresek, és volt egy időpontom interjúra egy közvetítőcégnél. (Külföld)

Fiatal srác vezette az egészet. Bemegyek, veszem le a kabátom, alaposan végignézett.

Aztán leültünk beszélgetni. Mondtam, hogy vendéglátásban érdekelne valami, abban van gyakorlatom. Végignézte az életrajzom, majd: "5 nyelv? Magának inkább a marketingosztályra kéne jelentkezni"

Megkérdezte, hol tanultam, illetve mennyire hasonlítanak egymásra.

Meg egész idő alatt mosolygott meg nevettünk.

Aztán amikor mentem, megkérdezte, van-e még interjúm mára, vagy egyáltalán bármi programom.



Vajon csak kedves akart lenni, vagy szimpatikusnak talált?


2015. dec. 8. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy tűnik tetszettél neki
2015. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy randira hivas volt. Szoval keresd fel szepen es beszeljetek meg egy talalkozot.

Remelem nem azert nezettvugy vegig, mert kupiba kuld lanyokat vendeglatas munka cimszoval. Tartsd nyitva a szemed.

N

2015. dec. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tetszettél neki.

Viszont szerintem egy tajp.raszt volt,ha kezdésnek végig nézett rajtad.

ilyen emberek tartanak állásinterjút!

2015. dec. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!