Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kellek egy nőnek se?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Miért nem kellek egy nőnek se?

Figyelt kérdés
probáltam már sokszor társkereső oldalakon, azon egyiken se jött össze semmi vissza se irtak baromság találom, szoktam kijárni emberek közé , tegnap voltam egy szórakozóhelyen és maradtam kb ott 15 percet hazajöttem mert kellemetlenül éreztem magam, egy csajt se merek leszólítani mert elkezd kiszáradni a szám és nagyon szorongani szoktam 24/F

2015. dec. 10. 07:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
A nők nem vesznek észre, ha nem veteted észre magad.
2015. dec. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én se kellek... de még a csúnyáknak se. :) 27f Üdv a luzerek klubjában...
2015. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Mert csúnya vagy.
2015. dec. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
mert egy örök vesztes vagy, örülj hogy nem élsz örökké!
2015. dec. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert nem neked való kategóriában keresel. Pont az a korosztály vagy, akinek figyelni kell az igényeire :( Csúnya ez a világ :(

Ne add fel, legyél bátor, nyeld be az elutasítást, nemsokára a múlt egy szeletkéje, a nagy számok törvénye alapján egyszer összejön!

2015. dec. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ne áltassátok szegényt
2015. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Titusztitusz ***** válasza:
Hát...Ha már ELEVE úgy állsz a dologhoz, ahogy az a kérdésed VASTAG BETŰS RÉSZÉBEN szerepel, akkor ne is csodálkozzál azon, hogy "nem kellesz" a nőknek...Van egy bölcs mondás:"Mindenki AZ, ami a GONDOLATAI"...Szóval ha azon kesergel hogy "miért nem kellesz te a nőknek", akkor ajánlanám figyelmedbe mindjárt a kérdésed címét...OTT, abban a mondatban megis találod szerintem a kérdésedre a választ...
2015. dec. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert sokat stresszelsz, nincs önbizalmad, és nem elég jó a kisugárzásod, meg hát valakinek fontos is, hogy egy pasiról határozottság süssön le, hogy az áradjon, mert hogy ilyen régi cuccos, hogy hozzá lehet bújni, és megvéd. Valszeg szerintem ezért nem tűnsz fel a környezetedben lévő nőknek. De amúgy van olyan, akinek jó vagy úgy, ahogy. Meg még két dolgot hallottam: 1. ha nem keresed görcsösen, akkor érkezik be a szerelem, amikor épp nem is számítasz rá 2. Hát én olyat is hallottam, hogy a szerelem az mindig sorsszerű, szóval hogyha benne szerepel a sorsodban a szerelem, akkor majd ha eljön az ideje akkor megtaláljátok egymást; ja és ehhez még kis kiegészítésnek, most jutott eszembe, hogy akkor talál meg a szerelem, amikor te is meg a majdani párod is készen álltok rá. Ja és mégegy kiegészítés, akkor most már ezt is leírom, hogy valakitől hallottam, hogy "Nem egyszerűbb, ha nem keresed, csak várod, hogy hazajöjjön?" + hogy a szerelem úgyis megtalál, csak addig közben meg a keresésben elfáradsz, és hogy mindig készen kell állni, hogy megtaláljon. Ja meg talán ez párkapcsolatoknál is működik, na erre is két módszert hallottam, én úgy gondolom, hogy személynél is működnek ezek; ebből 3 van:

kérd, és megadatik; ha lemondasz róla, akkor jutsz hozzá; már eleve érezd a magadénak pl egy párkapcsolatot, és hogy méltó vagy rá, és kétséged ne legyen, hogy meglesz, sőt, nem is lesz, hanem már adott akármi a tiéd. Szóval hogy érezd, hogy már mondjuk rendelkezel párkapcsolattal, hogy maga a kapcsolat már a birtokodban van, és már megvan a párod, a másik feled már van is neked, ozt cső. De mondjuk én ezeket a bevonzásokat talán még nem is próbáltam, csak hallottam, hogy vannak ilyenek. Ja meg mégegy, hogyha a helyeden vagy a sorsodban, tehát amit "Odafönt" kitaláltál, elterveztél magadnak -ezt onnan tudod, hogy boldog vagy- na, akkor hamarosan elvileg megjelenik a párod is, már ha eleve így lett kitalálva a sorsodban (a fejlődési utadhoz kitalálva milyen mondjuk állomások v satöbbi) Na meg hát ilyen csodadolgokban ez pont fordítva van, mint a mágnesnél, hogy a hasonló vonzza itt a hasonlót; a hasonló energiák, amik egy adott emberben vannak. Meg hát amúgy tényleg ne akard görcsösen, hanem vedd lazán, és fogd fel egy játékként az életet, kicsit lazulj el; Isten gyermekei vagyunk, higgyed el magadról, és menni fognak a dolgaid, meg hát hogyha belül rendben vagy, hát akkor ahogy kint úgy bent, ezt is szokták amúgy mondani:) Szóval hogyha benned zűr, ha káosz van a lelkivilágodban, addig kint sem lesz nyugi sajnos:S

2015. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Baromság, senki ajtaján nem fog becsengetni a "szerelem", ez ilyen tipikus bullshit. Ha egyszerűen nem vagy képes ismerkedni és hamar, gyorsan kapcsolatokat kialakítani akkor esélyed sincs. Ma már senki nem fog várni arra 10 éveket, hogy a másik megnyíljon neki. Mindenki az anyagias érdekeket, a látszat dolgokat hajszolja.
2015. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
aki nem jóképű annak havaztak
2015. dec. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!