Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme élni, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme élni, ha egy nőnek se kellek és egyedül már nem bírom?

Figyelt kérdés
Kezdek becsavarodni a magánytól. Depressziós lettem és szorongó. Most komolyan, egy ilyen embernek a halál már megváltás nem igaz? Pedig soha nem voltak nagy vágyaim. Csak egy egyszerű családot akartam, két szép gyereket és ezzel boldognak lenni...
2015. ápr. 10. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
terrorista még lehet, vagy angoltanár, vagy bármi...
2015. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sz*
2015. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
foglald el magad szepen massal.
2015. ápr. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hány éves vagy, hogy családon gondolkodol?
2015. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
21
2015. ápr. 10. 13:03
 6/12 anonim ***** válasza:

valószínűleg volna pár lány, akik járnának veled, csak azokra rá sem néznél, mert csúnyák

20/L

2015. ápr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mennyit próbálkozol?

Amikor én keresek, akkor mindenhol ismerkedek (utazás közben - ingázom naponta -, rendezvényeken - gyakrabban eljárok -, szóval nagyon keresem a lehetőségeket). De kb 200-300 emberből eggyel jön össze a randi (egy este 5-10 emberrel is beszélgetek, az már nagyon jó, ha eggyel telefonszám csere van). Aztán annak vagy lesz folytatása vagy nem, de 4-5 randiból lesz egy hosszabb lélegzetű dolog.

Szóval "megforgatsz" elég embert? Lehet, hogy csak ennyi a hiba.

Most szerintem pihentesd egy kicsit a dolgot, ne görcsölj rá - lehet, hogy már nagyon rágörcsöltél. Foglalkozz magaddal, szerezz másban örömet, közben pedig beszélgess mindenkivel ;) Aztán, amikor nem is várod, akkor majd bekopogtat.

2015. ápr. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Most komolyan?? 21 évesen emiatt vagy depressziós??? Még millió lehetőséged van az életben, hogy családod, meg gyereked legyen. Ehhez meg még szerintem túl fiatal vagy! A legtöbb fiatal ennyi idősen még gondolat szintjén sem foglalkozik családdal, pláne két gyerekkel.
2015. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ha 40 lennél megérteném a rinyát.... Inkább állj a talpadra és uccu neki!
2015. ápr. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

21 évesen még kár temetni magad a csajok miatt. Egyébként tudom hogy nehéz pár nélkül, de azon kívül is csomó dolog van, amit lehet csinálni. :)

#1 "vagy angoltanár" :DDDD nem tudom miért de ezen sírok XDDD

2015. ápr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!