Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi legyen? Szerintetek írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? Szerintetek írjak neki vagy ne?

Figyelt kérdés

Először is,nem szeretem a netes ismerkedést de,fb-n van egy csaj akit mindig felajánl a facebook hogy jelöljem be (a közös ismerős alapján).Megnéztem a profilját és tök megfogott az a lány.Szerintetek érdemes lenne neki írni egy levelet amiben röviden elmondom neki hogy nem szoktam facen idegeneknek írogatni de szimpatikusnak tűnik ezért szeretnék vele ismerkedni.

A közös ismerőssel annyira nem vagyok haveri viszonyba hogy mondjam neki hogy egyszer mutassa be nekem.



2015. dec. 11. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolkozz reálisan. Ha írsz, mit veszítesz? Ha nem írsz, mekkora az esélyed, hogy véletlenül összefutsz vele az utcán?
2015. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan erre van a facebook!Ha már van akkor használd.

A lány biztosan nem harap.:)

2015. dec. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Girgoy ***** válasza:

Nem tudom, mennyi esély van rá, hogy visszajelöl vagy válaszol az üzenetedre, de a próbával nem veszíthetsz szerintem se (max. ha letilt). Esetleg ha sok virtuális ismerőse van, akkor az utalhat arra, hogy esetleg kevésbé ismert személyeket is visszajelöl.


Másik megoldás, hogy ha nyilvános az idővonalán, hogy milyen eseményen vesz részt, akkor elmész oda és esetleg "spontán" összefuttok. De azt azért tudni kell, hogy a virtuális térben mindenki pozitívabbnak látsziik, mint valójában, az egy kreált imidzs.

2015. dec. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet, hogy nézd meg milyen programra megy és fussatok össze véletlenül.

De azzal sincs gond, ha írsz neki. Mondjuk az "általában nem szoktam ilyet csinálni" szöveggel nem tudok mit kezdeni. Van, akiről elhiszem, van aki szájából csak marketingdumának tűnik.

Nekem elég lenne az, hogy leírod, amit itt is. Mindig feldobta, kíváncsiságból rámentél és nem hiszed el hogy létezik olyan lány aki.... szereti ezt, szereti azt...

És könyörgöm le ne írd azt, hogy akarsz ismerkedni?

ennél rosszabb félmondat nincs

2015. dec. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!