Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi legyen? írjak, ne írjak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi legyen? írjak, ne írjak?

Figyelt kérdés

Mondtam neki, hogy ne írjon többet. Azért mondtam, mert felidegesitett. Aztán ő mondta, hogy úgy sem birom ki, hogy ne irjak neki.. És tényleg.. Akkor most irjak neki, hogy tényleg nem birom, vagy azért se irjak neki?

Én l/16 ő f/17


2014. ápr. 24. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Írjál neki, vagy ne írjál neki.
2014. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Írj neki mondd meg neki hogy nem bírod nélküle és holnap eljöhet hozzátok és te lefekszel az ágyra és akármit csinálhat veled.
2014. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes kommenteket, értékelem lelkesedéseteket!:D
2014. ápr. 24. 20:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne írj neki, mert az, hogy ilyet mondott, hogy úgysem bírod ki nélküle... Pfff. Elég nagy arca van. Ha tényleg fontos vagy neki, és nem csak addig kellesz, amíg nem talál "jobbat" akkor ő fog írni.
2014. ápr. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vok)Egyébként miért nem találkozol vele és akkor megmondhatod hogy:'ha, nem írtam de most itt vagyok!'

Utána meg elrohannál és szerintem tuti rád írna mi volt ez.

2014. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy már többször volt olyan, hogy napokig nem beszéltünk ez okból. A leghosszabb idő 3hét volt amíg nem beszéltünk..
2014. ápr. 24. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
3 hétig nem beszéltetek... Ez nem egészséges kapcsolat, és ha azért nem mert te nem akartál vele ő meg nem keresett, akkor valszeg csak kihasznál. Nincs értelme folytatni, DE ez csak az én véleményem.
2014. ápr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!