Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó ötlet bemutatkozó levélnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet bemutatkozó levélnek?

Figyelt kérdés

Minden társkereső oldalon a pasik csak dicsérik a nőket, hogy milyen csinosak, tetszel, ismerkednék stb, na én megfordítanám a dolgot és szerintem ezzel belső feszültséget érnék el a nőknél egy ilyen levéllel.


Kedves xy!


Gondolom itt minden leveled azzal kezdődik, hogy tetszel, szépek a szemeid, csinos vagy stb.

Na én őszinte leszek hozzád szerintem nagyon ronda vagy és baromira nem vagy esetem, nem jössz be nagyon. Viszont adok neked egy esélyt, hogy megmutasd hogy milyen a belsőd, mert nálam működik az hogy a rossz külsőt megszépíti a jó belső, mert nekem ilyen magas az érzelmi intelligenciám.


Szóval tiéd a választás, adsz magadnak esélyt hogy megszépülj a szemembe vagy nem!!


2015. dec. 11. 14:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vicces és válaszra sem méltatnálak.
2015. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ebből az jön le, hogy ugyan olyan általános vagy mint a többi csak az ellentétet írod....nem is vicces, nincs is benne semmi frappáns
2015. dec. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ez extra tré! :D
2015. dec. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Gáz...
2015. dec. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem írnék vissza. Se nem vicces, se nem udvarias, inkább bunkó és lekezelő.
2015. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
lehet ezt viccesen/frappánsan is de te csak paraszt vagy
2015. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De sötét vagy.
2015. dec. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nana, h visszairnek. Jonne anyam is a talalkozora. En szepen kioltoznek, nehany percet beszelnek, aztan otthagynalak titeket kettesben :D

N

2015. dec. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

>és szerintem ezzel belső feszültséget érnék el a nőknél egy ilyen levéllel


Lol, idióta. Inkább ne próbálj meg pszichológust játszani, mert nagyon nem megy. És amúgy miért is lenne egyészen pontosan jó az, hogy feszültséget keltesz benne?

2015. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Hol is van a villanykapcsoló?:D
2015. dec. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!