Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mostani fiatal lányok nagyobb része inkább választani egy Justin Biber vagy One Direction féle férfit, mint mondjuk egy Jason Statham-et, vagy Randy Ortont?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem 80%+ az első. Ők még nem értékelik úgy, az úgym mondd férfiakat mint az idősebbek. Pl. 20+-nál inkább kiröhögik az első kategóriát.
2015. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindegy nekik,csak pénze legyen.

Gyönyörű:

[link]

2015. dec. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért a "fiatal" kategóriába, elsősorban nem csak a tinilányokra gondolok, hanem az olyan 18-25 korosztályra.
2015. dec. 11. 23:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Pont a 20-25-ös kategória szerintem a határ.
2015. dec. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18 vagyok és büszkén jelentem ki, hogy a fent említett képzõdményeket 12 évesen sem tekintettem férfinak. Nálam a férfi kategória Gerard Butler, Mel Gibson és hasonló kaliberû férfinál kezdõdött mindig is :D
2015. dec. 12. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#2 Ja, szerintem is undorító, hogy a Vajna egy fiatal, dögös aranyásót választott egy korában hozzá illő, szerető, házias asszonyka helyett... Hát igen, gondolom az nem lenne akkora trófea, de mégis... :(


Amúgy nem hiszem, hogy a 18. életévüket betöltött lányok többsége vonzóbbnak találná a one direction tagjait, mint, nem tudom, akárki mást.

Viszont nem látom be, hogy miért olyan hú-de-botrányos dolog, ha valakinek mondjuk JB stílusú pasik jönnek be... Nem lesz senki különleges hópelyhecske azért, mert idősebb, nagy darab férfiak jönnek be nekik, és nem is lesz idióta, ha pont ennek az ellenkezője a zsánere..

2015. dec. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a fiatal alatt olyan 15 éves átlagéletkorú lányokat értesz, akkor esetleg.


De egyébként meg jól mondja az előttem szóló, sokaknak nem azért tetszik ez a stílus, mert most ez a "menő", mert hát ezek a hírességek (vagy mik) is így néznek ki, hanem mert egyszerűen ilyen az ízlése. Emlékszem, amikor kezdtem a gimit, akkor nagy divatja volt az emoknak, és bár elég feminimnek találtam, a környezetemben sokan voltak, akiknek bejött ez a stílus, nem azért, mert olyan nagyon ismertek volna bármilyen emós zenei bandát, hanem mert csak, ránéztek és tetszett nekik. Pár év alatt kinőtték ők is, 17-18 évesen már ők is faarccal mentek el az esetleges maradék emó srác mellett.

2015. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2: Mondjuk ilyen aranyásókra szerintem senkinek nincs szüksége. Valahogy nem irigylem azt a pockot.
2015. dec. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyok már fiatal, de én a két kategória közötti férfiakat preferálom. Ne legyen túl tinifiús, de ne is legyen egy kigyúrt, kopasz állat. De ha már mindenképpen a kettő közt kell választani, akkor inkább egy One Direction féle fiúkát választanék, aztán rávenném, hogy azért szedjen fel egy pici izmot, kicsit férfiasabb kinézete legyen. De csak óvatosan, nehogy aztán átessen a másik kategóriába.
2015. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem egyikük se tetszik az általad felsoroltak közül

inkább a köztes, hétköznapibb

2015. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!