Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kit válasszak a két srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak a két srác közül? Teljesen tanácstalan vagyok.22 l

Figyelt kérdés
,5 éve egy kamionsofőr sráccal élek boldog párkapcsolatban. Múlt héten egy buliban megismerkddtem egy sráccal aki külsőleg eléggé hasonlít rá, de ő utolsó éves egyedülálló orvostanhallgató. Én is egyetemista vagyok, 1 év múlva végzek jogon (ha minden kedvezően alakul). Mindenki kezdetektől azt mondja a környezetemben, hogy intellektuálisan magasabb szinten álló társ jobban illene hozzám. Nem arról van szó, hogy buta lenne a jelenlegi párom, de azért bizonyos helyzetekben érződik, hogy nem járt egyetemre/főiskolára. Szakítsak a jelenlegi barátommal vagy ez csak egy múló fellángolás és felejtsem el az egészet?

2015. dec. 12. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
*1,5 éve
2015. dec. 12. 16:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kevésbé művelt, de nagyon szeretnivaló párom volt, de túlságosan mások voltak az elvárásaink. Szakítottam vele, nem egy másik srác miatt, hanem mert éreztem, hogy ez így nem az igazi. Találtam szellemi szinten közel állót, sosem cserélnék. Ne félj változtatni, de azzal azért legyél tisztában, hogy nem biztos, hogy éppen az az orvosis srác lesz az igazi.
2015. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1.: Azt írod, boldog párkapcsolatban éltek...hogy is van ez?


2.:Mindemellett fura, hogy elvileg művelt (egyetemista) emberek azt gondolják, hogy az intelligencia egyenesen arányos az iskolázottsággal. Pedig nem. A belülről jövő intellektusnak semmi köze sincs a lexikális tudáshoz.


3.: Amennyiben az érzelmeidet feltételekhez fogod kötni, és a társadalmi konvenciókhoz, soha nem lesz boldog kapcsolatod.


Mérlegeld, hogy NEKED mi a fontos az életben és aszerint cselekedj.

2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cseréld le egy jobbra.
2015. dec. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!