Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok mit titeket zavarna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit titeket zavarna ha a pasitok házasságig eltitkolná hogy kegyetlen sok pénze van, vagy megértenétek?

Figyelt kérdés

Van rendes tisztességes munkám, programozó vagyok, havi 350 ezer nettót keresek, és akivel összejövök azt adnám be, hogy ennyi az összes pénzem, és ebből élnénk.

Az a baj, hogy már nem tudok bízni senkiben, volt hogy 2 hónapig beadtam egy nőnek, hogy átlagos vagyok pénzügyi téren, de amikor kiderült hogy több 100 millióim van, akkor nagyon megváltozott :(

Nem akarom elmondani többször max házasságkötésnél. Ez nagyon nagy bűn egy kapcsolatban?


2015. dec. 12. 16:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem jól teszed, magánügye a pasinak, hogy mennyi pénze van, max akkor van hozzá közöm ha végleg össze akarom vele kötni az életem, és szerintem egy ilyen titok simán belefér, sőt szerintem egy értelmes nőnek még imponál is az, ha hiába van sok pénzed, mégis normális átlagos életet élsz és nem a pénzeddel akarsz mindent elérni. Egyébként én tudom kezelni a dolgot előző pasim is gazdag volt, és mégis szinte nélkülöztünk, én vettem rá, hogy ne szórja a pénzt mert nem az fogja boldoggá tenni, ezért szakítottam vele mert ő inkább a pénzt választotta nem engem, a nagy lábon élést nem tudta feladni értem

Írj nyugodtan,nem a pénzed miatt beszélgetnék veled

Tetszik a hozzáállásod:)

2015. dec. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

abszolút rendben van a gondolatmeneted.

én is kérdezhetek tőled valamit priviben?

kérdezek.

2015. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna,abszolút nem érdekelne a párom anyagi helyzete! Nem gondolnám hogy bűn lenne. Max. lehet hogy rosszul esne, hogy ennyire nem bízott bennem, vagy pénzéhesnek könyvelt el.
2015. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%
Én nőként írom, hogy szerintem rendben van. De nem hinném, hogy hazudni vagy rájátszani szügségszerű lenne, csak hallgasd el ezt a kis bizalmas információt. :)
2015. dec. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám hogy ez házasság kötés előttig van rendben. Oké hogy te nem mered meg mondani, de egyrészt kell lennie annyi bizalomnak benned a másik iránt hogy még az előtt el mond hogy hivatalosan elveszed. A másik, .. bár én nem tudom hogy ez hogy működik.. de ha sok pénzed van valami velejárója csak van és a párod ennek is a részese lesz, tehát nem teheted meg hogy nem tájékoztatod erről csak a házasság kötés után.
2015. dec. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%

nem létezik bűn, ezt felejtsd el. Csak bűntudat.


Hazudni nem kell, csak nem mondod el a lényeget. Programozó vagy és kész. Nem halsz éhen és éppen spórolsz. Többet nem kell tudnia.

2015. dec. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a pozitív megerősítést, nyugodtan írhatsz privátot :)
2015. dec. 12. 18:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne mennyi pénze van,ő dolga,ő pénze,közöm nincs hozzá.
2015. dec. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én megérteném, ami hiszti ezt a közlést követné az a korábbi bizalmatlanságodnak és annak szólna, hogy nem ismersz igazán, ha aranyásónak nézel. Ennek ellenére megérteném.
2015. dec. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

ha a kapcsolat elején titkolod a dolgot, az oké...

normál esetben viszont a házasság több évnyi járás, együttélés után következik be, amikor már elég komoly bizalom van a két fél közt. szóval nekem nagyon nagyon rosszul esne, ha a párom, akiben a legjobban bízok és szeretek, több évig titkolt volna ilyesmit előlem..


amikor komolyra kezdenek fordulni a dolgok, akkor én elmondanám a helyedben.

2015. dec. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!