Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki ennyire eltitkolná a "világ" elől?

Figyelt kérdés
Tehát röviden adott egy lány és fiú meglepő módon. Nem tudok nagyon másra csak a közösségi oldalra támaszkodni és a baráti körre. Az adott lánynak kb. 3 éve megjelent az idővonalán, hogy "kapcsolatban", de ezt el is rejtette a későbbiekben. Rá 1,5 évvel később egy esküvőn készült egy kép a gyerekről, ahol elvileg az adott lánnyal volt. Egymás képeire esetenként megy a "like" (igaz ez önmagában nem jelent sok mindent). És erről elvileg egyikük baráti köre se tud semmit, ők úgy vélik, hogy egyedül van/vannak. És itt merül fel a kérdés, hogy létezik-e az, hogy valaki ennyire el tudja titkolni a dolgait éveken át, vagy csak én vagyok paranoiás és beképzelek sok mindent?

2015. máj. 9. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a baj? Nem kürtölik hírré a magánéletüket. Mi is ilyenek vagyunk a barátommal, csak a legközelebbi barátom, család tudja, hogy együtt vagyunk.
2015. máj. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta, hogy ez baj lenne. Viszont én úgy gondolom, hogy azért évek alatt feltűnik az embereknek, hogy együtt van két ember vagy nem? Valami kis árulkodó jel csak becsusszan, amiből a külvilág is rájöhet a dologra.
2015. máj. 9. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se rakosgatnék ki képet a páromról, sőt a "családi állapotom" mindig láthatatlan (üres), függetlenül attól, hogy van e valakim, vagy nincs. A kapcsolataimról csak a közeli barátaim tudnak, a közösségi oldalon lévőknek semmi köze hozzá.

Nem a neten kell élni az életet, hanem a valóságban.

N

2015. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!