Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, ha csak a jóképű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha csak a jóképű férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

Sajnos mindig olyan pasik tetszenek meg, akiknél nincs esélyem. Mivel jó adottságokkal rendelkeznek, már válogathatnak, és nálam jobb nőt választanak végül.

A nagy része egyszerűen keresztülnéz rajtam, egy volt eddig, aki nagy kegyesen felajánlotta, hogy egy alkalmas szex még belefér, persze elküldtem a cifra búsba.

Sehogy sem tudom elérni, hogy elsőre megtetszenek a kevésbé jóképű srácok is, és ha az illető nem vonzz, akkor nem tudok vele randira menni se. Ez tinikorom óta így van.


2015. dec. 13. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kérdező,velem is ugyanez van. :/ Csak én voltam olyanokkal randizni,akik nem vonzódtak és elmondom neked,hogy később se alakul ki. :/Annyira rossz vágyni rá,hogy legyen valami szikra úgy hogy tudod,hogy nem fog összejönni.

Azt meg könnyű mondani másnak,hogy legyen olyannal akit nem tetszik neki,csak azért hogy elmondhassa magáról,hogy ő aztán milyen jó ember,hogy nem felületes.És nem értem,hogy nálatok a vonzó külső és az értékes belső mért zárja ki egymást.

2015. dec. 14. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Természetesen nem zárja ki egymást a vonzó külső és az "értékes" belső.

Szinte minden fiúban van valami értékes, viszont valamiért csak a dzsásztínbíberekben veszitek észre és "kisugárzásnak" nevezitek, a többiek meg le vannak szrva.

ÁÁÁÁÁ (legyint)

2015. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
67%

Minden ember a jóképű/szép emberekhez vonzódik, de az, hogy kinek mi a szép/jóképű, egyénenként eltér.


Semmiképp ne kezdj párkapcsolatot olyan emberrel, akihez nem tudsz vonzódni, abból nem lesz soha, semmi jó. Viszont ha találsz egy srácot, aki külsőre nem az "álompasid" de ettől függetlenül vonzódsz hozzá, az megér egy esélyt.

2015. dec. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok társkereső, aki engem olvas, már több, mint két éve van egyedül. Ennyi idő és próbálkozás után az ember elgondolkodik, hogy akkor most hol lehet a hiba? Bennem, vagy mindenki másban? Miért nem találok párra?


Megfigyeléseim szerint a régóta egyedül lévő társkeresők három típusba oszthatók be (természetesen leegyszerűsítve):


1. A TÚL VÁLOGATÓS TÁRSKERESŐ.


Ha már ennyi évet várt, akkor már tényleg a legjobbat akarja, és az első apróbb hibánál elmenekül. Eleve gyanakvó és rögtön a hibát keresi a másikban, a kisebb bakikat sem bocsátja meg (pl, randikon), azonnal ítél. Szinte egyetlen férfi (vagy értelemszerűen nő) sem felel meg a kritériumainak, ő mondogatja állandóan, hogy “nincs egy normális pasi/nő sem a világon”.


Tipikus levél a túl válogatós társkereső tollából:


“Most végeztem egy újabb online társkereső megnézésével. Végignéztem a férfiakat.

271 férfi felelt meg a keresési feltételeimnek, és összesen 2 tetszik közülük a reglapok alapján. Korábban 6 online társkereső kínálatát néztem végig, es hasonló eredménnyel jártam, azaz 0-2 fő volt, aki tetszett.

A “Társkeresés indul” leckékben megadott házi feladatban kapott 10 fő, akit meg kell szólítani, az egész életemben nekem megtetszett férfiak létszáma nagyságrendileg.”

A túl válogatós társkereső

A túl válogatós társkereső

2. A TÁRSKERESÉSRE (JELENLEG) ALKALMATLAN TÁRSKERESŐ.


Ő az a társkereső, aki igazából nem is ér rá a társkeresésre, vagy nem alkalmas rá:


túl elfoglalt,

túl negatív és ezzel riasztja el a másikat,

túl szégyenlős,

túl passzív.

Ő az, aki itt a Kalauzon elmondja, hogy minden férfi/nő egyforma, hogy teljesen reménytelen a helyzet és akár el is áshatná magát úgysem lesz senkije, ő az, aki bár ott van az online társkereső-kön, mégsem tesz semmit, csak várja a sült galambot, illetve ő az, aki napi 5 percet tudna szánni a munkája mellett a társára, már ha lenne neki. A Társkereső Műhelyeken is sokan ráébrednek, hogy igazából a kötött beosztásuk mellett nekik nincs is idejük a társkeresésre és hogy talán változtatni kellene az életstílusukon, hogy beleférjen egy társ is.


Tipikus levél a társkeresésre (jelenleg) alkalmatlan társkereső tollából:


“Az az igazság ,hogy annyira elfoglalt vagyok mostanában ,hogy tényleg nincs időm ezzel a kérdéssel behatóbban foglalkozni . A saját létfenntartásom is elvesz minden időmet. Sokszor félhullaként esem be az ágyba. Talán most nincs az itt az ideje hogy férfiakkal foglalkozzam”

a társkeresésre alkalmatlan társkereső

A társkeresésre alkalmatlan társkereső

3. A MINDIG ROSSZUL VÁLASZTÓ TÁRSKERESŐ


Ő az a társkereső, akivel alapjában véve nincsen gond, bele is férne egy társ az életébe, viszont szisztematikusan és módszeresen rosszul választ. Száz közül is megérzi a társkereső oldalakon, hogy ki az, akinek nem szabadna írni, és természetesen pontosan ő lesz az az illető, aki neki kell. Egyszerűen vonzza a bajt, és a hideg futkorászik a hátamon, amikor nekem beszámol legfrissebb hódításáról.


Tipikus levél a mindig rosszul választó társkereső tollából:


“… a pasi komolyan paranoid. Bizonyos paranoia talán mindenkiben van – de benne elég sok, emiatt a jelleme nagyon durva és kellemetlen. Ő az, akiről mindenki lebeszélne. Mert ilyen pasi verte Papadimitriu Athinát, az ilyen Bicska Maxi ölte meg a maga Pollyját stb. Szóval ő egy igazi kötekedő rosszfiú – csakhogy a nők mégis odáig vannak az efféle alakokért. Felkavaró és szexi, jó lenne nem várni rá; de tudom, hogy muszáj.”

a mindig rosszul választó társkereső

2015. dec. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!