Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz, hogy nem érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy nem érdemes olyan lánnyal összejönni, akinek szemét pasija volt előttem?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre a környezetemben, meg valamennyire magamon is, hogy ha a lánynak az exe szemét volt vele (akár érzelmileg, akár anyagilag, vagy minden szempontból), akkor a lány szakítás után nem tudott visszavágni az exének. Ezért a következő kapcsolatában töltötte ki a mérgét. Szinte azt kapta a következő párja, amit az exe érdemelt volna.


Nem is érdemes akkor olyan lányokkal kezdeni, akiket átvertek vagy kihasználtak?


Ti mennyire vettétek ezt észre magatokon/másokon?

Nyilván nem arról szól a kérdés, hogy az új fiú hagyja-e magát, mert ha egyáltalán a lány az exe miatti sérelmeit rajta akarja megtorolni, akkor eleve semmi értelme a kapcsolatnak. Fiúk és lányok válasza is érdekel.



2015. dec. 14. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
hülyeség
2015. dec. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Olyan lánnyal, akinek az exe szemét volt, csak akkor jöhetsz össze, ha te is szemét vagy. Az ilyenek ugyanis kizárólag a szemetekre buknak.
2015. dec. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hülyeség
2015. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

lány és időfüggő.


Amelyik csaj úgy kezdi, hogy az exe egy szemét, és emiatt az összes pasi szemét, na az ilyet nem szabad hagyni szaporodni.


Aki túl tud lépni az exén azzal lehet foglalkozni.

2015. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem hülyeség, ha nem látnék ilyet, nem írnám ki :D
2015. dec. 14. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a "szemét" azt jelenti, hogy "rosszfiú"-típus, akkor én nem jönnék össze olyan lánnyal. Nálam kizáró ok, ha valaki képes az ilyenekhez vonzódni.
2015. dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem volt egy majdnem 3 éves kapcsolatom, amelyik elég csúnyán ért véget, sőt az egész kapcsolat nagyon rossz volt, bártalmazott a srác, kiahsznált, megalázott, felnyegetett, kikészített érzelmileg is stb. Amikor összejöttem a jelenlegi párommal nem volt semmi gond, nagyon jól egyeztünk, fel sem merült bennem hogy bosszút álljak rajta másért.. Tanultam a hibáimból, és ez a kapcsolat a mai napig tart, több mint egy éve. Szóval szerintem nem lehet általánosítani
2015. dec. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hülyeség!!

Nálam meg ha valakire azt mondom rossz fiús nem az életmodjára hanem a kinézetére értem!!

2015. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mivel egy ilyen lány,egy bántalmazó kapcsolatból egészen biztosan komoly önbizalomhiánnyal,rossz önbecsüléssel,és szeretethiánnyal jön ki,a valószínűbb nem az,hogy a következő pasiján tölti ki a dühét,inkább nagyon hamar alárendelt lesz az új kapcsolatában is.

Hogy ehhez társul-e agresszív viselkedés a barátja irányába,az jó kérdés,emberfüggő.

2015. dec. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Exem több szempontból is szemét volt velem. Megalázott, zsarolt stb... Igazából emiatt lettek gátlásaim, amit a jelenlegi párom könnyedén feloldott. Semmilyen dühömet nem vezetem le rajta, sőt inkább hálás vagyok neki, hogy van nekem. Amit te mondasz az csak egy hülye általánosítás..
2015. dec. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!