Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét voltam és bánom. Érdemes tisztázni?

Figyelt kérdés
Már 7 éve van párom, kicsit ellaposodott a kapcsolatunk, de nagyon szeretem és nem csalnám meg soha.Épp egy hullámvölgybe voltunk, amikor egy közös ismerősünk aki nálam fiatalabb is 5 évvel elkezdett írogatni fb.n.Kíváncsi voltam miért mert akkor volt egy szép hozzá való barátnője, tehát beszélgettem vele titokban, mert nem akartam h a párom kiboruljon és amúgy se akartam semmit csak jól esett meglepő volt a közeledése.Kiderült, h régóta gondol rám és megígérte nem beszél senkinek kettőnkről mert szerette volna folytatni velem.Én is de addig mentem volna csak amíg nem akar találkozni mert azt nem léptem volna meg.Igen, csak én közben nagyon hamar lebuktam a párom előtt ugyanis olyan hülye voltam h nem töröltem.Mondanom se kell h kirakott egyből mert akkorát csalódott és megaláztam azzal h egy fiatalabbal kezdtem aki csak arra ment h lefektessen és elmondhassa az ismerősöknek.Mondtam neki h ezt nem tettem volna meg (tényleg nem!) és azzal védekeztem h csak hülyítettem.Erre azt mondta ha így van,bizonyítsam be és akkor kibékülünk.Én annyira kétségbe estem h vége mindennek h bármit megtettem volna h megbocsásson.Úgy voltam vele h végülis van barátnője a csávónak nekem meg barátom hogy lehet ilyen?!Szóval sikerült jól behülyíteni,megbeszéltem vele egy találkozót amire nem mentem el csak kapott egy csúnya smst a páromtól amibe az volt h én csak játszottam vele és a barátom tudott róla.Válaszolt h vicces ez az egész és hogy lehetek ilyen meg persze h ő tudta.Két nap múlva véletlenül összefutottunk és rám se akart nézni .Láttam h bántja a dolog és úgy éreztem ezt nem érdemelte meg ezért odamentem hozzá h megbeszéljük.Persze ő elöször nem akarta.Elmondtam h nem én írtam az smst h nem vagyok ilyen csak kiderült a dolog és nem akartam rosszat neki se meg magamnak se.Azt mondta h ő se akart bajba keverni és elmondta a b.nőjének aki 2 hónap múlva szakított vele.Azóta nem beszéltünk csak egyszer voltam náluk a párom engedélyével ugyanis ami még bonyolítja a dolgokat h a szüleivel jóba vagyok csak ők nem tudják mi történt.De láttam rajta h bántja a dolog,nem is áll szóba velem,pedig azt hittem már megbeszéltük.Ha tudtam volna h így haragszik nem is mentem volna át.Már nem tudom visszacsinálni az biztos h nem így kellett volna és szégyellem is!!Szerintetek érdemes lenne tisztázni?Vagy hagyjam inkább békén az a jobb?Persze a párom tuti nem örülne de engem annyira zavar mert nem vagyok szívtelen!!27/N

2014. okt. 21. 09:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi h hosszú...
2014. okt. 21. 09:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szívtelen? Te tényleg csak hülyíteni akartad a srácot. Gratulálok. Mond el a neved és a címed és átadok egy rohadt nagy köcsög trófeát.
2014. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

bocs hogy ezt mondom, de a történet végén is inkább az látszik hogy sokkal jobban foglalkoztat a másik srác lelki világa minthogy inkább a kapcsolatod helyrehozására fektetnél több időt, már ha tényleg ennyire szereted a barátodat... én ezt biztos nem viselném el a barátod helyében

a másik meg magának kereste a bajt, minek írogat olyan embernek aki párkapcsolatban van

lehet hogy én vagyok a szívtelen de akkor is ez a véleményem

25/F

2014. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem!Ezt csak a páromnak mondtam.
2014. okt. 21. 09:37
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz, lehet nem kéne foglalkoznom vele h mit érez de zavar :s
2014. okt. 21. 09:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg azért vagy gané
2014. okt. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most akkor mégsem csak hülyítetted a srácok, hanem tényleg akartál tőle valamit? A párodnak meg belehazudtál a képébe. Remélem párod véletlenül unatkozni fog, feljön, rádismer és kivág a fenébe mint macskát szarni.
2014. okt. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kell a változatosság!

Menj el a sráchoz engeszteld ki, a sidnak meg egy szót se róla!

sokan járnak ilyen cipőben

2014. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) nem szokott feljönni ide.De ha megismerne se titkolnám mert nincs mit.De azért csak nem mondom a szemébe h más is tetszik :) érdekes itt mennyi becsületes ember van :)
2014. okt. 21. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!