Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiak, szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, szoktatok időnként flörtölni idegen nőkkel, lányokkal? Olyankor hogyan teszitek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 31. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
nem, nem vagyok házas
2014. okt. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze :D De főleg poénból :))) Húzzuk egymás agyát :)

Volt amelyik komolyan vette persze, olyan mindig van aki "nem veszi a lapot" :)


Lehet szemezni, lehet savazni a másikat (ő meg vissza), lehet poénból és lehet csak kifejezni, hogy csinosnak tartod.

És lehet "fegyverként" használni. :DDDDD

Pl: amikor tescoban a leányzó elém pattan, hogy vegyek klub kártyát vagy valami és idegesítő, mert az udvarias "köszönom nem" -re tovább daráljak. Akkor szoktam "beflörtölni", lehetőleg úgy, hogy az asszony ott áll mellettem :D Ekkor ugyanis egyből "rövidzár" lesz a csaj agyában nem érti, és elkezd menekülni :D


A flört addig nem gáz amíg poén, vagy csak tetszés nyilvánítás. De nagyon visszás tud lenni ha rosszul,pofátlanul, esetleg "engedély nélkül" csinálják. (értsd: kifejezetten megcsalási szándékkal amikor világosan látszik, hogy egy gyors numerát akar és otthon hazudni fog mint a vízfolyás)

2014. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A nők fejében az a megszokott, hogy ha egy pasi házas, akkor a világ megszűnik körülötte. Dehogyis! Szoktak flörtölni a házas pasik, ki így, ki úgy, egy egészséges férfi odavan a női nemért. Én is ki szoktam fejezni tetszésemet a leányzóknak, és ez egészséges is, mindaddig, amíg ebből nincsen semmi komolyabb dolog, és inkább a poénkodás felé hajlik. Ha egy nő vagy férfi azt mondja, hogy házas, és nem néz meg senkit az ellentétes nem képviselői közül, HAZUDIK. Egészséges, és KELL is az életbe! :) Emellett még lehet teljesen tökéletes a családi élet!
2014. nov. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!