Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit csináltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit csináltatok volna ha egy idegen fiu ezt csinálja veletek a buszon? 18f

Figyelt kérdés

Ma reggel ahogy mentem a suliba le ült mellém egy szép lány nagyon bejött nekem sokáig gondolkoztam hogy mit csináljak..megszólitani nem akartam mert sokan voltak a buszon


És egyszer csak a fullhalgatom egyik felét oda adtam neki és betettem ezt a számot [link]


És a szám végén monta higy sajnos foglalt de ha nem lenne senkije lehetne több is mert bejottem neki :)

Ti mit csináltatok volna egy ilyen esetben?



2014. szept. 12. 16:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eltörtem volna a karját,mert ilyan sz*r zenét hallgat.
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
fiu vagyok, és aszem leszáltam volna a buszrol, és testőrt béreltem volna fel
2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Attól függ. Akárkinek a fülhallgatóját nem tenném a fülembe, mert félek a fülzsírtól, nyuhahaha.


Amúgy meg erre mit vársz? Jó kezdeményezés, de ennyi után csak a külsődet tudja nézni, nem? Meg talán a zenei ízlésed.

2014. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk szám alapján elfutottam volna. :)
2014. szept. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tiszta! Nem vagyok koszos :D

Igen csak a külsőm ezert is momta hogy Lehetne több is

2014. szept. 12. 16:40
 6/15 A kérdező kommentje:
Mi a baj evvel a számmal? :D
2014. szept. 12. 16:41
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Magyar + rap, a legrosszabb párosítás.
2014. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem,nem.általában c*gány +rap.
2014. szept. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez mért lenne c*gány??
2014. szept. 12. 16:44
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Kedves gondolat, de szörnyen szegényes lelki világra utal ez a zene. Meg amúgy is, általában nekem is be van dugva fülem, és elég mérges lennék, ha valaki kiszakítana a privát partimból.

16L

2014. szept. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!