Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Irigylem, hogy másnak összejött?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irigylem, hogy másnak összejött?

Figyelt kérdés

Ha meglátom az utcán, neten, akárhol, hogy egy lánynak olyan barátja van, aki nekem is tetszik külsőre, mindig elfog az irigység, hogy ez olyan nem fair az élettől, miért neki van, nekem miért nem lehet.

Ha véletlenül még meg is ismerem, és kiderül, hogy klassz a személyisége is, akkor már tényleg utálok élni.

Most is így vagyok egy ismerőssel. Csak a srácot ismerem látásból, a feleségéről még csak képet láttam, de már most olyan irigy vagyok és utálom (holott lehet, tök aranyos csaj), és meg se akarom ismerni.


Ez normális?

Annyira bánt, hogy nekem nincs szerencsém


2015. dec. 16. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, eljön a te időd is biztosan :) hány éves vagy?
2015. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem mondanám normálisnak. Remélem, ha lesz barátod, akkor ez el fog múlni.
2015. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
nőből vagy ne csodálkozz
2015. dec. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már sok, 20 felett, szóval az én időm max letelni fog
2015. dec. 16. 11:30
 5/7 anonim ***** válasza:
20 évesen?! Most kellene élvezned az életet! :)
2015. dec. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen ez az irigy hozzáállásod az, ami sugárzik rólad és emiatt nem jön össze a normális kapcsolat. Tényleg próbáld ezt leépíteni magadban, önbizalom növeléssel, pozitív gondolkodással, különben tényleg nehéz lesz a pártalálás.
2015. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne másokkal foglalkozz, hanem magaddal.

Nem az a lényeg ki milyen fotót posztolgat magáról meg a barátjáról a közösségi oldalakon.

Ne irigykedj, az rossz tulajdonság. Viszont motiválhat, hogy változtass magadon, az életeden, a gondolkodásodon, hogy Te is boldog legyél.

Mindenkinek a saját életét kell élnie nem a másikét. És a másiknak is van gondja, problémája, csak az nem látszik egy fotón:-)

2015. dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!