Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak összejött egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak összejött egy nővel, akit barátzónába tettem?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem egy pasival, nagyon jó volt vele, viszont azt nem éreztem és csak barátként tudtam ránézni. Most csak nézek, mert összejött egy tök aranyos csinos nőve, és már hanyagol. :( Valahogy visszatudom szerezni a barátomat.

Már kezdem kicsit megbánni, hogy nem jöttem össze vele, mert végül is tök aranyos fiú. Esetleg mint pasit meg tudnám még szerezni?


2015. okt. 28. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem és különben sem szeretted/nem működött volna. Ez amit érzel csak irigység és birtoklási vágy.
2015. okt. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerencsétlen srác nem repükt rá a puncidra annó, te meg barátzónába raktad. Más meg meglátta benne a lehetőséget. Most már hagyd békén. Te rontottad el, legalább a mostanit ne tedd tönkre.
2015. okt. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ezek után még barátnak sem kellenél nekem.
2015. okt. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd szépen békén, örülj, hogy talált valakit. Max. barátként közeledj hozzá, de ennyi.
2015. okt. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha akkor nem éreztél többet, most már hagyd, nem működne. Csak a hanyagolás miatt érzed ezt, mert barátként jól elvoltatok, most meg ő ott van egy kapcsolat elején és a lehető legtöbb időt szeretné a párjával tölteni, így mindenki más háttérbe szorul (nem csak te), érthető, hogy ilyenkor másokra kevesebb idő jut. Majd idővel lejjebb hagy ez a kezdeti hév, és újra helyet kapnak a kezdetben elhanyagolt régebbi ismerősök. Addig meg legyél türelmes.
2015. okt. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Biztos ami biztos, rombold szét a kapcsolatukat, elvégre, ha a tiéd nem lehet, akkor senkié se.
2015. okt. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát figyelj, szerintem úgy jár a legjobban a srác, ha téged leszar magasról és a barátnőjére koncentrál.

Ők ketten esélyt szavaztak egy közös kapcsolatnak, te nem tartottad ennyire, így buktad, és ez így van jól.


A másik, hogy mi nem "szelektálunk" annyit, nem dzsesszikaalba féle nőknél kezdődik a mérce.


Nem tudom, hogy amikor ismerkedtél vele, közben valami bredpittet vártál-e a semmiből, hogy pont leszartad és beraktad barátzónába.

2015. okt. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fagyi visszanyal... :D
2015. okt. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha srác boldogtalan lesz, akkor gondolj rá, hogy megvigasztalod! Ne a boldogságát dúld szét! Ez tök aljas írígység!
2021. máj. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!