Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 40, (nő) családom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 40, (nő) családom van, de nagyon vonzanak a fiatal pasik. Ez helyénvaló?

Figyelt kérdés
Fantáziálok is róluk, például Taylor Lautner nagyon tetszik, de az utcán vagy a boltban látok valami izmos, jóképű huszonévest, el tudnám képzelni, hogy titkon kapcsolatba bonyolódjak vele. Persze a tettekig nem jutottam el, mindig elhessegetem magamtól ezt a dolgot,mert sajnálnám a párom megcsalni

2015. júl. 31. 08:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
23%
Nem téged semmiért nem vesznek elő. Mert nő vagy. Mert ha így tudsz kiteljesedni akkor a párod nem számít. Ezt fogják majd írni. Kapsz majd száz levelet fiatal fiúktól és válogathatsz. Én 48 éves férfi vagyok. A párom 29 éves. Gyermekünk van. De én itt mocsok pedofil férfi lettem. Mert megrontok egy nőt. Meg milyen undorító vén ember vagyok annak a hamvas lánynak. Meg milyen hányinger lehet hogy én egy ilyen fiatal lányhoz hozzáérek. Én ezt kaptam az itteni hozzászólásokból.
2015. júl. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ezzel közel sem vagy egyedül. Tudnék mesélni :)
2015. júl. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha csak fantáziálsz róla, szerintem abban nincsen semmi rossz..A gondolataidat nem tudod irányítani. Addig korrekt,amíg nem csalod meg a párod. Az első hozzászólónak meg azt üzenem, nem foglalkozz azzal amit a környezet mond. A párod egy felnőtt nő, nem egy 15 éves lány akit egy 30-as férfi megrontott. Ha Ti boldogok vagytok, az a fontos.
2015. júl. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nagyon is számít a párom, ezért is zavar engem ez a dolog, és volt már, hogy lett volna alkalmam egy fiatalabb sráccal, mert én is bejöttem neki, de nem tettem meg.Csak gondoltam más nők is vannak így, én az ő válaszukra vagyok kíváncsi. Amúgy nem vagy mocsok pedofil,ne gondold ezt, ez akkor lenne, ha mondjuk egy 15 évessel kezdenél. Nekem sem a tinik tetszenek, hanem a már férfikorba lépett 23-30-35 éves pasik.
2015. júl. 31. 09:02
 5/31 A kérdező kommentje:
tudnál akkor mesélni? Kíváncsi vagyok, mert van egy velem egyidős barátnőm, neki is férje, családja van, de ő nemrég bele is bonyolódott egy fiatal sráccal, most meg rágja őt a bűntudat, mert a férje nagyon rendes, ráadásul csinos is. A barátnőm is szép nő.
2015. júl. 31. 09:18
 6/31 anonim ***** válasza:
A saját történetemet mesélem el. Ez most volt tavaly. Én 42 éves vagyok a volt feleségem 39. 14 évet voltunk együtt. Volt hogy heti háromszor szeretkeztünk. Úgy gondoltam én vagyok a legboldogabb férfi. Aztán nem közeledett felém. Nem tudta megindokolni hogy miért. Hazudott mindenben. Egyszer találtam nála egy idegen telefont és igen ledöbbentem milyen sms-ek vannak rajta./ nem érdekel ha valaki azt mondja ez az ő magánszférája és miért olvastam el./ Felelősségre vontam a feleségem hogy mit művel. Először tagadott mindent. Aztán bevallott mindent de után egy rám belül elhagyott. Meg próbáltam ő úgy előadni hogy nagyon sajnálja. Kiderült hogy egy 29 éves és egy 27 éves férfivel is randizott. Végül mind a kettővel lefeküdt egyszerre hármasban. És ezt úgy adta elő hogy ő erről nem tehet mert ennél csodálatosabb szexet nem kapott még életében. De az amit én adtam 14 éven keresztül az neki már semmit nem jelentett. Mint amit éreztem az sem. Most egyedül álló lehetek. Azt úgy gondolod valakit érdekel is hogy én mit érzek? Mondjam el hogy sajnáljanak vagy kinevessenek? Most elmondtam. De tudd most is egy lelketlennek és mocskosnak tartom a volt feleségem.
2015. júl. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veled történt, de nem hiszem, hogy a volt feleséged egy "mocsok" lenne. Most akkor én is mocsok vagyok, mert tetszenek a fiatal pasik? Lett volna rá alkalmam, de nem csaltam meg a párom, engem visszatartott és mai napig visszatart az, hogy mi már 25 éve vagyunk 1 pár, és már 19 éve házasok vagyunk. Pedig a férjem csalt már meg engem, de megbocsájtottam
2015. júl. 31. 09:54
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem mindig fiatalabb pasijaim voltak. Jelenleg is majd 10 evvel fiatalabb pasival elek. H miert ? Mert nekem is a fiatalabb pasik tetszenek, es mert ok talalnak be :-) teny h siman letagadhatok 10 evet is a korombol (41) de engem nem zavar ez a dolog. Teny h nem vagyok csodaszep, sot szerintem nem eppen idealis a formam . Megsem okoz gondot h egy 30 as pasit osszeszedjek ha ugy adodik :-)
2015. júl. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
O szemnek szabad mindent. Az a lényeg, hogy nem mentel bele amikor lehetőséged is lett volna rá.
2015. júl. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Semmi gond kérdező. Én írtam a 6-ost. Akkor is megérteném ha megcsalnád a férjed. Mert ma ez teljesen természtes. Ebből látszik hogy partnert találni a nőknek köbbyebb. Velem nem akar lenni húszon éves lány. De 2gy 35-40 évest sem találok aki kievab hozzám illene. 27 éves voltam mikor megismertem a feleségemet. Addig még nővel sem voltam. Ő volt az első nő az életemben. Senki mást nem ismertem. Most ő kiteljesedhet és annyi fiatal fiúval fekszik le amennyivel akar. Én meg egy nővel nem tudok összejönni bárhogy próbálom.
2015. júl. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!