Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben, végül hogy jöttetekmi belőle?

Figyelt kérdés
Kb.8 hónapja lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. 7 évig tartott, együtt is èltünk. Olyan természetesnek tűnt, hogy van valakim. Azóta egy csajnál jutottam egy csókig összesen és annyi. Olyan lehetetlennek èrzem, hogy találok valakit, be kell valljam, hogy félek a magánytól. Az a helyzet, hogy nem nagyon tudok eljárni sehova, mert annyit költöztem, hogy már elkoptak a barátságok. Valahogy mèg a közelèbe sem jutok egy nőnek. Az önbizalman is romokban. Az is bennem van, hogy olyan közel voltam, hogy legyen egy saját családom egyszer, most meg a nihil. Esetleg, ha van valakinek egy története, ami végül "happyend"-el végződött, ami egy kis bizonyságot ad, hogy van kiút a magányból, írjon.
2015. dec. 19. 19:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! A nagybátyám története még nem fejeződött be,de szívesen leírom neked.

A nagybátyám 38 éves,világ életében dolgos,rendes ember volt.Körülbelül 4-5 barátnője volt eddig,de mindegyik véget ért pár évnyi együttlét után.Most megint alakulgat neki egy lány,vele talán összejönnek. De már ő is nagyon szeretne feleséget,gyereket. Ezzel csak azt akarom mondani,hogy neki is mindig jött új! Csak várni kell,és nyitott szemmel járni! Az sem mindegy,hogy hány éves vagy?

Sok sikert!! :)

2015. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm a válaszodat. Lassacskán 30 leszek amúgy.
2015. dec. 24. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja ès ment a zöld kéz ;)
2015. dec. 24. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!