Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki hasonló helyzetben? Többi lent.27/L

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok. Aki tudna írni pár vigasztaló sort, az jól esne most nekem. Nagyon megtetszett egy fiú, idegen, semmit nem tudtam róla mostanáig, csak minden nap láttam őt, mert ugyanazon az útvonalon jár reggel, mint én. De ma sikerült kinyomoznom a nevét és kiderült, hogy van párja, sőt házas. (Gyerek nincsen). Tudom, ezen nem kéne meglepődnöm, hiszen 50-50% az esélye, hogy valaki foglalt vagy nem az, de én most mégis úgy érzem, hogy szép lassan minden fiú, aki megtetszik elkel előlem, ahogyan telnek az évek, hiszen én sem 18 éves vagyok már. És Ő nem az a tucat fiú, akiből egy nap lát 20-at is az ember, hanem elég egyedi stílusa van. Nem tudom találok-e valaha hasonlót ebben az életben. Csak azzal vigasztalom magamat, hogy lehet, hogy kiállhatatlan a természete stb.. de nagyon fáj ez most.
2015. szept. 8. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hát átérzem, nekem is rá kellett jönnöm, hogy egy lány aki iránt többet éreztem, neki én nem igazán vagyok az esete, de már sikerült elfelejtenem :D 22/f
2015. szept. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 opened paradise ***** válasza:
Én ilyenkor arra gondolok,hogy minden ilyen helyzet és ember terel 1 adott lány felé,akihez kell.
2015. szept. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy vigasztal, de férfiként én is ismerem ezt az érzést.
2015. szept. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ő lett volna életed szerelme,akkor nem lett volna házas :) Valamiért netről megtudtad,jobb is ez így,mintha beszélgetni kezdtetek volna,beleélted volna magad még jobban,és akkor egyszer csak közli hogy van nője.
2015. szept. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is így szokott lenni :/ szinte minden kiszemeltem foglalt volt.. fene a kis pofijukat :D
2015. szept. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megértelek. Akit én szeretek, az is a másé. Sajnos, semmi vigasztalót nem tudok írni neked.
2015. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, nem ismered a férfit. Ebben az esetben vigasztaljon a tudat, hogy az ember akit elképzelsz, csak a te saját tudatalattid kreálmánya, a való életben biztos, hogy nem olyan, amilyennek képzeled. Ha össze is jöhetne a dolog, akkor is csalódnál.


Majd találsz valakit, aki igazi! :)

2015. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha ez vigasztal...hátha...23 éves vagyok és az utóbbi egy évben, aki megtetszett foglalt volt:) nehéz, de legalább pár ember kiesett a lehetségesek közül:D
2015. szept. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne csak a külső alapján nézz ki valakit. Hány olyan kapcsolat született meg, ahol nem figyeltek fel egymásra küső alapján, sőt még csak nem is tetszett egyik a másiknak, de megismerték egymást és belső alapján egymásba szerettek. Én is jártam így.
2015. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!