Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért volt az, hogy 40-50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért volt az, hogy 40-50 körüli nőként a hasonló korú férfiak nem tartottak vonzónak, sőt. Viszont a huszonévesek nagyon is?

Figyelt kérdés
Van társam akivel boldogan élek,ezen csak elgondolkodtam,mert nem tudtam megérteni miért volt így?

2015. dec. 19. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nekem feldobtad a napom! Nyugodtan viselem, h megy felettem az ido, akkor is tetszeni fogok pasiknak. Bar most nekem is van kapcsolatom!

Szerintem biztonsagerzetet nyujtottal nekik .(lelkileg.)

N

2015. dec. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%
Sok fiatal fiú szemében a Milf-ek vonzóak,mert az érett,tapasztalt nőt látják bennük.Mostanában nekem is olyan szériám volt,hogy többször fogtam ki nálam fiatalabb pasit,aki húszas évei közepét alig érte el,én meg a végét taposom.Van olyan,hogy az ember fiatalabbakat vonz magához.Ez nem jelenti azt,hogy korodbelinek nem tetszel,csak éppen akkor rossz időben voltál rossz helyen.
2015. dec. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ma 21:27!


Nagyon örülök,hogy lett egy jó estéd!Csak annyit tennék hozzá,hogy nem korombeli lett a társam akivel már pár éve együtt vagyunk.Utólag is örülök,hogy fel mertem vállalni.Nem bántam meg!

2015. dec. 19. 21:36
 4/14 A kérdező kommentje:

ma 21:33!


Kedves hozzászóló!

Konkrétan többen elmondták,hogy idős vagyok hozzájuk,pedig korombeli volt vagy jóval idősebb tőlem.

2015. dec. 19. 21:39
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

23 vagyok, de valamiért jobban vonz a 30+os korosztály. Ki tudja, talán mert velük a jó szexen kívül beszélgetni is leket.

Ha valakinek van kedve szívesen ismerkednék.


23/F

2015. dec. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista koromban akadtam össze egy 47 éves nővel... tetszett, hogy komolyan vesz, pedig nem vett komolyan, csak a szexet. Abból meg sokat tanultam, ő meg mindent megtett, hogy csak vele alkalmazzam új tudásomat.
2015. dec. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

1: 50-es F vagyok. Valaki friss husika kellene. Tudod olyan 14...20 közötti. Lehetöleg babapuncival (eddigi bnöimnek gyönyörü de salátapuncijuk volt). Egy ilyen lányra biztosan sokkal keményebben állna. Szoval tul öreg vagy hozzám. Sajnálom, de ez van.

2: 20-as F vagyok. Egy érett nö testénél nincs is szebb, vonzobb. Elképzelem és már csak egy-két mozdulat .....és spricc! Amit ezek a gyönyörüségek tudhatnak????? ... és nem kell nekik hosszasan szövegelni mert tudják, hogy a lényeg a spricc!

2015. dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Az idősebb nőkkel kevesebb vesződség van, tudják, mi a pálya.
2015. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
7: Mi ez a 2 fajta punci?
2015. dec. 22. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es te beteg vagy...

A spricc előtt azért nem árt teljesíteni sem.

Pont hogy nem csak a spricc a lényeg!

2015. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!