Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszonévesek? Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek? Volt már veletek hasonló? Tudnátok tippeket adni?

Figyelt kérdés
Több éve vagyok együtt barátommal. Most felköltözött Pestre, mert ott kapott munkát. Szerette volna, ha vele mennék, de engem vidékre köt a Főiskola, de minden héten csütörtökön feljárok hozzá, így viszonylag sokat tudunk együtt lenni. Viszek neki kaját,sütök, főzök, bevásárolok, amiben tudok segítek neki, de Ő rettentő elfoglalt, és fáradt, még éjjel is dolgozik néha. Úgy érzem kicsit elhanyagol engem, de ezt valahogy nem érti meg. már szexelni se annyira van kedve, mint korábban. Az elején egész jól ment minden, de most kicsit letört vagyok. Nem mondom, hogy minden katasztrófa, mert szeretjük egymást, csak mégis.. Valami tipp mit tehetnék?

2013. márc. 25. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 vagy szeretőt keresel

2 vagy te is fel költözöl

3 vagy valami tevékenységét abba hagyatod vele.

2013. márc. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ASOT ***** válasza:
1-es mindent leírt!
2013. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!