Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dohányosok nehezebben találnak társat?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedtem nagyon sokszor azt tapasztaltam, hogy csak dohányos ne legyen, mert nem bírom a füstöt vagy az büdös, dohányossal nem, így szerintem a cigi nagy hátrány az ismerkedésben.
2015. dec. 20. 09:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül, nem tűnt még fel, hogy a dohányosok mindenhol könnyen ismerkednek, mert közösen bagóznak? Suli, munkahelyen, szórakozóhelyek... Külön kell válniuk és egy helyen bagózni. Szerintem ilyen alkalmakkor simán tudnak ismerkedni de ezt csak tippelem, soha nem gyújtottam rá.
2015. dec. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ezzel nem volt problémám. Későn szoktam rá a cigire, így volt tapasztalatom nemdohányosként is az ismerkedéssel. Nem észleltem nagy különbséget akkor sem, mikor rászoktam. Egyszer mondott olyat egy pasas egy szórakozóhelyen, hogy kár, hogy dohányzok. Mondtam: sajnálom, rosszkor ismerkedtünk meg.

És azt mondták már neked, hogy a cigiszünet milyen jó lehetőség ismerkedni?

2015. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dohányoskênt szintén dohányzókkal ismerkedtem így nem okozott gondot.
2015. dec. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem dohányzom, a párom igen. Tudtam, mikor megismerkedtünk, soha semmi baj nem volt ebből. Szóval szerintem ez nem mindenkinek gond. 22/L
2015. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. dec. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!